HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anton Permyakov  2109   Asp   7 5 1 1 11 40 50
2   Martijn van IJzendoorn  2159   Asp   7 5 1 1 11 39 49
3   Leonids Cilevics MF 2072   Asp   7 5 1 1 11 38 48
4   Kevin Machtelinck MF 2157   Asp   7 4 2 1 10 42 53
5   Anar Mustafayev    Asp   7 3 4 0 10 36 47
6   Tomas Pavliukovic  2004   Asp   7 4 1 2 9 47 58
7   Artur Tunkevic  2020   Asp   7 4 0 3 8 42 53
8   Anri Plaksij  2050   Asp   7 3 2 2 8 40 51
9   Andrej Filimonov  2112   Asp   7 3 2 2 8 37 48
10   Damir Rusaev    Asp   7 3 2 2 8 35 46
  Oskar Budis  2013   Asp   7 3 2 2 8 35 46
12   Ali Fthalla  1936   Asp   7 2 3 2 7 40 51
13   Vasyl Pikiniar  2003   Asp   7 3 1 3 7 39 50
14   Hendrik Tamm  1970   Asp   7 3 1 3 7 38 49
  Damian Derlatka  1994   Asp   7 2 3 2 7 38 49
16   Keita Desmet  1976   Asp   7 1 5 1 7 36 46
17   Aleksandrs Zajanckovskis    Asp   7 2 3 2 7 34 42
18   Alessio Scaggiante    Asp   7 2 3 2 7 31 40
19   Aleksei Kunitsa  1967   Asp   7 3 0 4 6 40 51
20   Szymon Morzy  1919   Asp   7 2 2 3 6 35 46
  Jens Dekimpe  2018   Asp   7 1 4 2 6 35 45
22   Ivan Palaznik  1919   Asp   7 1 4 2 6 34 42
23   Maksim Dorogan  1918   Asp   7 3 0 4 6 32 43
24   Théo Delhoume  1904   Asp   7 2 2 3 6 29 40
25   Valdis Vizulis    Asp   7 2 2 3 6 25 32
26   Kristjan Jürgenson    Asp   7 2 1 4 5 31 38
27   Thomas Olivan    Asp   7 2 1 4 5 26 33
28   Luc Champion    Asp   7 2 0 5 4 31 39
29   Christian Durante    Asp   7 1 1 5 3 30 38
30   Dummy    Asp   7 0 0 7 0 26 33
 Ronde 7 
 zo 07-08-2011  Martijn van IJzendoorn (2159) - Kevin Machtelinck (2157) 1-1
 Leonids Cilevics (2072) - Tomas Pavliukovic (2004) 2-0
 Anton Permyakov (2109) - Oskar Budis (2013) 2-0
 Hendrik Tamm (1970) - Anar Mustafayev  0-2
 Artur Tunkevic (2020) - Vasyl Pikiniar (2003) 2-0
 Andrej Filimonov (2112) - Aleksei Kunitsa (1967) 2-0
 Ivan Palaznik (1919) - Anri Plaksij (2050) 0-2
 Jens Dekimpe (2018) - Damir Rusaev  0-2
 Damian Derlatka (1994) - Aleksandrs Zajanckovskis  1-1
 Keita Desmet (1976) - Ali Fthalla (1936) 1-1
 Szymon Morzy (1919) - Valdis Vizulis  1-1
 Alessio Scaggiante  - Kristjan Jürgenson  2-0
 Luc Champion  - Maksim Dorogan (1918) 0-2
 Thomas Olivan  - Christian Durante  2-0