HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Leonids Cilevics MF 2072   Asp   8 6 1 1 13 54 65
2   Martijn van IJzendoorn  2159   Asp   8 5 2 1 12 58 70
3   Anton Permyakov  2109   Asp   8 5 2 1 12 55 67
4   Tomas Pavliukovic  2004   Asp   8 5 1 2 11 62 75
5   Kevin Machtelinck MF 2157   Asp   8 4 2 2 10 60 73
6   Anri Plaksij  2050   Asp   8 4 2 2 10 55 67
7   Anar Mustafayev    Asp   8 3 4 1 10 54 67
8   Damir Rusaev    Asp   8 4 2 2 10 46 58
9   Artur Tunkevic  2020   Asp   8 4 1 3 9 53 66
  Ali Fthalla  1936   Asp   8 3 3 2 9 53 66
11   Andrej Filimonov  2112   Asp   8 3 3 2 9 50 62
12   Hendrik Tamm  1970   Asp   8 4 1 3 9 49 62
13   Alessio Scaggiante    Asp   8 3 3 2 9 44 55
14   Oskar Budis  2013   Asp   8 3 2 3 8 51 63
15   Jens Dekimpe  2018   Asp   8 2 4 2 8 47 57
16   Ivan Palaznik  1919   Asp   8 2 4 2 8 44 54
17   Théo Delhoume  1904   Asp   8 3 2 3 8 39 51
18   Valdis Vizulis    Asp   8 3 2 3 8 34 42
19   Vasyl Pikiniar  2003   Asp   8 3 1 4 7 55 68
20   Damian Derlatka  1994   Asp   8 2 3 3 7 53 65
21   Aleksei Kunitsa  1967   Asp   8 3 1 4 7 52 64
  Keita Desmet  1976   Asp   8 1 5 2 7 52 62
23   Aleksandrs Zajanckovskis    Asp   8 2 3 3 7 46 55
24   Maksim Dorogan  1918   Asp   8 3 1 4 7 41 54
25   Szymon Morzy  1919   Asp   8 2 2 4 6 48 60
26   Kristjan Jürgenson    Asp   8 2 1 5 5 44 53
27   Thomas Olivan    Asp   8 2 1 5 5 39 47
28   Christian Durante    Asp   8 2 1 5 5 38 47
29   Luc Champion    Asp   8 2 0 6 4 44 53
30   Dummy    Asp   8 0 0 8 0 39 48
 Ronde 8 
 zo 07-08-2011  Anton Permyakov (2109) - Martijn van IJzendoorn (2159) 1-1
 Kevin Machtelinck (2157) - Leonids Cilevics (2072) 0-2
 Tomas Pavliukovic (2004) - Anar Mustafayev  2-0
 Artur Tunkevic (2020) - Andrej Filimonov (2112) 1-1
 Anri Plaksij (2050) - Oskar Budis (2013) 2-0
 Damir Rusaev  - Vasyl Pikiniar (2003) 2-0
 Ali Fthalla (1936) - Damian Derlatka (1994) 2-0
 Keita Desmet (1976) - Hendrik Tamm (1970) 0-2
 Aleksandrs Zajanckovskis  - Alessio Scaggiante  0-2
 Szymon Morzy (1919) - Jens Dekimpe (2018) 0-2
 Maksim Dorogan (1918) - Aleksei Kunitsa (1967) 1-1
 Kristjan Jürgenson  - Théo Delhoume (1904) 0-2
 Valdis Vizulis  - Thomas Olivan  2-0
 Christian Durante  - Luc Champion  2-0