HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Dneprodzerzhinsk 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Damir Rusaev  2007   Asp   9 4 5 0 13   2068.56     2007  
2   Anton Permyakov  2118   Asp   9 5 3 1 13   2065.33     2118  
3   Martijn van IJzendoorn MF 2222   Asp   9 5 3 1 13   2031.67     2222  
4   Aisen Andreev  2137   Asp   9 4 3 2 11   2043.00     2137  
5   Uladzislau Valjuk  2078   Asp   9 3 5 1 11   2027.44     2078  
6   Egor Bobkov  2078   Asp   9 3 5 1 11   2019.00     2078  
7   Jens Dekimpe  2019   Asp   9 3 5 1 11   2006.00     2019  
8   Aleksei Kunitsa  2060   Asp   9 3 4 2 10   2071.89     2060  
9   Jan Groenendijk  2154   Asp   9 3 4 2 10   2065.44     2154  
10   Hendrik Tamm  1979   Asp   9 2 6 1 10   2064.56     1979  
11   Vladislav Antipov    Asp   9 2 6 1 10   1996.22     1925  
12   Damian Derlatka  1977   Asp   9 2 6 1 10   1979.11     1977  
13   Oskar Budis  2054   Asp   9 1 8 0 10   1974.78     2054  
14   Oleg Chepa  1953   Asp   9 4 2 3 10   1958.00     1953  
15   Jonas Puksta  2018   Asp   9 3 3 3 9   2052.22     2018  
16   Stijn Kindt  1937   Asp   9 4 1 4 9   2010.78     1937  
17   Bert Deneef  1866   Asp   9 3 3 3 9   1970.78     1866  
18   Dmytro Kalugin    Asp   9 3 3 3 9   1958.33     1950  
19   Alessio Scaggiante    Asp   9 3 3 3 9   1957.00     2100  
20   Shamil Gayazov    Asp   9 1 7 1 9   1955.22     1970  
21   Krzysztof Kortas  1976   Asp   9 4 1 4 9   1948.67     1976  
22   Rick Hakvoort  1995   Asp   9 2 4 3 8   2013.00     1995  
23   Nikita Semendjajevs    Asp   9 2 4 3 8   1963.89     1957  
24   Anar Mustafayev  1928   Asp   9 2 4 3 8   1961.33     1928  
25   Anastase Leclerc    Asp   9 2 3 4 7   2010.00     1975  
26   Aleksandrs Zajanckovskis    Asp   9 1 5 3 7   1960.00     1956  
27   Maksim Dorogan  1909   Asp   9 1 5 3 7   1951.67     1909  
28   Giuseppe Matalone    Asp   9 1 5 3 7   1926.22     1870  
29   Dmitrijs Brovkins    Asp   9 0 6 3 6   1939.89     1940  
30   Karl Jaagup Kask    Asp   9 1 3 5 5   1934.78     1855  
31   Théo Delhoume  1905   Asp   9 1 3 5 5   1914.00     1905  
32   Anthony Alavoine    Asp   9 0 4 5 4   1919.22     1850  
Damir RusaevAnton PermyakovMartijn van IJzendoorn
Aisen AndreevUladzislau ValjukEgor Bobkov
Jens DekimpeAleksei KunitsaJan Groenendijk
Hendrik TammVladislav AntipovDamian Derlatka
Oskar BudisOleg ChepaJonas Puksta
Stijn KindtBert DeneefDmytro Kalugin
Alessio Scaggiante
 Ronde 9 
 ma 06-08-2012  Anton Permyakov (2118) - Uladzislau Valjuk (2078) 1-1Partij
 Aleksei Kunitsa (2060) - Martijn van IJzendoorn (2222) 0-2Partij
 Damir Rusaev (2007) - Vladislav Antipov  2-0
 Jan Groenendijk (2154) - Aisen Andreev (2137) 0-2
 Egor Bobkov (2078) - Jonas Puksta (2018) 2-0
 Oskar Budis (2054) - Damian Derlatka (1977) 1-1
 Stijn Kindt (1937) - Jens Dekimpe (2019) 0-2
 Hendrik Tamm (1979) - Shamil Gayazov  1-1
 Alessio Scaggiante  - Rick Hakvoort (1995) 2-0
 Bert Deneef (1866) - Krzysztof Kortas (1976) 1-1
 Oleg Chepa (1953) - Nikita Semendjajevs  2-0
 Dmytro Kalugin  - Anastase Leclerc  2-0
 Aleksandrs Zajanckovskis  - Théo Delhoume (1905) 1-1
 Anar Mustafayev (1928) - Anthony Alavoine  2-0
 Maksim Dorogan (1909) - Dmitrijs Brovkins  1-1
 Karl Jaagup Kask  - Giuseppe Matalone  1-1