HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Dneprodzerzhinsk 2012 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Damir Rusaev  2007   Asp   9 6 2 1 14   2005.44     2007  
2   Martijn van IJzendoorn MF 2222   Asp   9 5 3 1 13   2035.33     2222  
3   Jonas Puksta  2018   Asp   9 5 3 1 13   2020.22     2018  
4   Jan Groenendijk  2154   Asp   9 6 1 2 13   2001.89     2154  
5   Shamil Gayazov    Asp   9 5 2 2 12   2072.44     1970  
6   Uladzislau Valjuk  2078   Asp   9 4 4 1 12   2069.89     2078  
7   Anton Permyakov  2118   Asp   9 4 4 1 12   1938.67     2118  
8   Vladislav Antipov    Asp   9 5 1 3 11   2018.89     1925  
9   Oleg Chepa  1953   Asp   9 3 4 2 10   2047.56     1953  
10   Aisen Andreev  2137   Asp   9 3 4 2 10   2032.11     2137  
11   Maksim Dorogan  1909   Asp   9 4 2 3 10   2027.44     1909  
12   Oskar Budis  2054   Asp   9 4 2 3 10   2000.33     2054  
13   Rick Hakvoort  1995   Asp   9 4 2 3 10   1998.56     1995  
14   Anar Mustafayev  1928   Asp   9 4 2 3 10   1978.33     1928  
15   Aleksei Kunitsa  2060   Asp   9 4 2 3 10   1976.89     2060  
16   Anastase Leclerc    Asp   9 3 3 3 9   1986.44     1975  
17   Alessio Scaggiante    Asp   9 2 5 2 9   1962.00     2000  
18   Egor Bobkov  2078   Asp   9 2 5 2 9   1961.00     2078  
19   Hendrik Tamm  1979   Asp   9 4 1 4 9   1942.56     1979  
20   Dmytro Kalugin    Asp   9 1 6 2 8   1995.56     1950  
21   Bert Deneef  1866   Asp   9 3 2 4 8   1987.67     1866  
22   Damian Derlatka  1977   Asp   9 3 2 4 8   1983.33     1977  
23   Dmitrijs Brovkins    Asp   9 3 2 4 8   1976.33     1940  
24   Leons Bersons    Asp   9 3 2 4 8   1973.11     1960  
25   Aleksandrs Zajanckovskis    Asp   9 2 4 3 8   1963.44     1956  
26   Jens Dekimpe  2019   Asp   9 3 2 4 8   1941.56     2019  
27   Stijn Kindt  1937   Asp   9 3 1 5 7   2054.67     1937  
28   Karl Jaagup Kask    Asp   9 3 1 5 7   1959.89     1855  
29   Anthony Alavoine    Asp   9 2 2 5 6   1993.78     1850  
30   Krzysztof Kortas  1976   Asp   9 3 0 6 6   1979.56     1976  
31   Giuseppe Matalone    Asp   9 3 0 6 6   1973.33     1870  
32   Nikita Semendjajevs    Asp   9 2 2 5 6   1956.11     1957  
33   Théo Delhoume  1905   Asp   9 2 2 5 6   1954.78     1905  
Damir RusaevMartijn van IJzendoornJonas Puksta
Jan GroenendijkUladzislau Valjuk
Anton PermyakovVladislav AntipovOleg Chepa
Aisen AndreevMaksim DoroganOskar Budis
Rick HakvoortAnar MustafayevAleksei Kunitsa
Anastase LeclercAlessio ScaggianteEgor Bobkov
Hendrik TammDmytro Kalugin
 Ronde 9 
 di 07-08-2012  Théo Delhoume (1905) - Anthony Alavoine  2-0
 Krzysztof Kortas (1976) - Leons Bersons  0-2
 Damian Derlatka (1977) - Nikita Semendjajevs  2-0
 Dmytro Kalugin  - Giuseppe Matalone  2-0
 Karl Jaagup Kask  - Hendrik Tamm (1979) 0-2
 Jens Dekimpe (2019) - Alessio Scaggiante  0-2
 Anastase Leclerc  - Stijn Kindt (1937) 2-0
 Anar Mustafayev (1928) - Dmitrijs Brovkins  2-0
 Oskar Budis (2054) - Aleksandrs Zajanckovskis  2-0
 Rick Hakvoort (1995) - Aisen Andreev (2137) 1-1
 Aleksei Kunitsa (2060) - Oleg Chepa (1953) 1-1
 Anton Permyakov (2118) - Maksim Dorogan (1909) 2-0
 Egor Bobkov (2078) - Uladzislau Valjuk (2078) 0-2
 Jonas Puksta (2018) - Vladislav Antipov  2-0
 Shamil Gayazov  - Martijn van IJzendoorn (2222) 0-2
 Damir Rusaev (2007) - Jan Groenendijk (2154) 2-0