HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Girls Hijken DTC 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Angelina Popova  1980   Asp   9 5 4 0 14 73 87
2   Nurguyana Azarova    Asp   9 6 2 1 14 71 85
3   Vera Khvashchynskaya    Asp   9 3 6 0 12 75 89
  Ganna Dmytrenko    Asp   9 4 4 1 12 75 89
5   Liliya Ivanova  2034   Asp   9 4 3 2 11 76 90
6   Nyamjargal Munkhbaatar  1911   Asp   9 4 3 2 11 69 83
7   Albina Shangareeva    Asp   9 4 2 3 10 76 90
8   Karina Starchenkova    Asp   9 4 2 3 10 58 72
  Joanna Sild    Asp   9 4 2 3 10 58 70
10   Gerlinda Schaafsma    Asp   9 2 5 2 9 66 80
  Milda Jocaite    Asp   9 2 5 2 9 66 80
12   Zuzanna Suchocka  1900   Asp   9 3 3 3 9 57 69
13   Daria Babiak    Asp   9 3 2 4 8 69 81
14   Lisa Aleven  1900   Asp   9 2 4 3 8 60 74
15   Mara Langeveld  1905   Asp   9 2 4 3 8 59 71
16   Stella van Buuren  1900   Asp   9 3 2 4 8 57 71
  Marija Koleda    Asp   9 2 4 3 8 57 68
18   Jagoda Bajkowska    Asp   9 3 2 4 8 55 65
19   Marieke Altena    Asp   9 3 1 5 7 61 75
20   Mariska Veer    Asp   9 2 3 4 7 56 66
21   Britta-Elisabeth Koorem    Asp   9 2 1 6 5 57 71
22   Krisztina Egri    Asp   9 0 0 9 0 55 66
Angelina PopovaNurguyana AzarovaVera Khvashchynskaya
Ganna DmytrenkoLiliya IvanovaNyamjargal Munkhbaatar
Albina ShangareevaKarina StarchenkovaJoanna Sild
Gerlinda SchaafsmaMilda JocaiteZuzanna Suchocka
Daria BabiakLisa AlevenMara Langeveld
Stella van BuurenMarija KoledaJagoda Bajkowska
Marieke AltenaMariska Veer
 Ronde 9 
 za 22-12-2012  Britta-Elisabeth Koorem  - Mara Langeveld (1905) 0-2Partij
 Marija Koleda  - Marieke Altena  1-1Partij
 Jagoda Bajkowska  - Mariska Veer  2-0Partij
 Krisztina Egri  - Zuzanna Suchocka (1900) 0-2Partij
 Joanna Sild  - Lisa Aleven (1900) 2-0Partij
 Gerlinda Schaafsma  - Milda Jocaite  1-1Partij
 Nyamjargal Munkhbaatar (1911) - Daria Babiak  2-0Partij
 Albina Shangareeva  - Vera Khvashchynskaya  0-2Partij
 Liliya Ivanova (2034) - Ganna Dmytrenko  1-1Partij
 Karina Starchenkova  - Nurguyana Azarova  0-2Partij
 Angelina Popova (1980) - Stella van Buuren (1900) 2-0Partij