HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Girls Hijken DTC 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ganna Dmytrenko    Asp   2 2 0 0 4 0 2
2   Nurguyana Azarova    Asp   2 2 0 0 4 0 2
3   Liliya Ivanova  2034   Asp   2 2 0 0 4 0 2
  Marieke Altena    Asp   2 2 0 0 4 0 2
5   Angelina Popova  1980   Asp   2 2 0 0 4 0 1
6   Vera Khvashchynskaya    Asp   2 1 1 0 3 0 1
7   Joanna Sild    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Albina Shangareeva    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Britta-Elisabeth Koorem    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Karina Starchenkova    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Daria Babiak    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Nyamjargal Munkhbaatar  1911   Asp   2 1 0 1 2 0 2
  Zuzanna Suchocka  1900   Asp   2 0 2 0 2 0 1
14   Lisa Aleven  1900   Asp   2 0 1 1 1 0 4
  Gerlinda Schaafsma    Asp   2 0 1 1 1 0 4
  Marija Koleda    Asp   2 0 1 1 1 0 4
  Milda Jocaite    Asp   2 0 1 1 1 0 4
  Mara Langeveld  1905   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Jagoda Bajkowska    Asp   2 0 1 1 1 0 2
  Mariska Veer    Asp   2 0 1 1 1 0 2
21   Krisztina Egri    Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Stella van Buuren  1900   Asp   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 ma 17-12-2012  Mariska Veer  - Gerlinda Schaafsma  1-1Partij
 Krisztina Egri  - Nyamjargal Munkhbaatar (1911) 0-2Partij
 Stella van Buuren (1900) - Daria Babiak  0-2Partij
 Marija Koleda  - Jagoda Bajkowska  1-1Partij
 Mara Langeveld (1905) - Vera Khvashchynskaya  0-2Partij
 Lisa Aleven (1900) - Zuzanna Suchocka (1900) 1-1Partij
 Marieke Altena  - Karina Starchenkova  2-0Partij
 Britta-Elisabeth Koorem  - Nurguyana Azarova  0-2Partij
 Ganna Dmytrenko  - Joanna Sild  2-0Partij
 Milda Jocaite  - Angelina Popova (1980) 0-2Partij
 Albina Shangareeva  - Liliya Ivanova (2034) 0-2Partij