HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Girls Hijken DTC 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Nurguyana Azarova    Asp   5 4 1 0 9 16 24
2   Angelina Popova  1980   Asp   5 3 2 0 8 19 28
3   Ganna Dmytrenko    Asp   5 3 1 1 7 18 27
4   Vera Khvashchynskaya    Asp   5 2 3 0 7 17 25
5   Liliya Ivanova  2034   Asp   5 3 1 1 7 17 25
6   Albina Shangareeva    Asp   5 3 1 1 7 14 21
7   Nyamjargal Munkhbaatar  1911   Asp   5 2 2 1 6 16 23
8   Zuzanna Suchocka  1900   Asp   5 2 2 1 6 12 19
9   Daria Babiak    Asp   5 2 1 2 5 17 24
10   Milda Jocaite    Asp   5 2 1 2 5 16 24
11   Gerlinda Schaafsma    Asp   5 1 3 1 5 13 22
  Joanna Sild    Asp   5 2 1 2 5 13 20
13   Marieke Altena    Asp   5 2 0 3 4 17 26
14   Mara Langeveld  1905   Asp   5 0 4 1 4 16 23
15   Britta-Elisabeth Koorem    Asp   5 2 0 3 4 14 23
  Lisa Aleven  1900   Asp   5 0 4 1 4 14 22
  Stella van Buuren  1900   Asp   5 2 0 3 4 14 21
18   Mariska Veer    Asp   5 1 2 2 4 13 20
19   Karina Starchenkova    Asp   5 1 2 2 4 12 18
20   Jagoda Bajkowska    Asp   5 1 1 3 3 12 19
21   Marija Koleda    Asp   5 0 2 3 2 14 21
22   Krisztina Egri    Asp   5 0 0 5 0 12 18
 Ronde 5 
 wo 19-12-2012  Karina Starchenkova  - Mara Langeveld (1905) 1-1Partij
 Lisa Aleven (1900) - Mariska Veer  1-1Partij
 Krisztina Egri  - Britta-Elisabeth Koorem  0-2Partij
 Joanna Sild  - Jagoda Bajkowska  2-0Partij
 Marija Koleda  - Milda Jocaite  0-2Partij
 Zuzanna Suchocka (1900) - Marieke Altena  2-0Partij
 Daria Babiak  - Gerlinda Schaafsma  1-1Partij
 Albina Shangareeva  - Stella van Buuren (1900) 2-0Partij
 Liliya Ivanova (2034) - Nyamjargal Munkhbaatar (1911) 1-1Partij
 Vera Khvashchynskaya  - Angelina Popova (1980) 1-1Partij
 Nurguyana Azarova  - Ganna Dmytrenko  2-0Partij