HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Boys Tours 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Girls 
 Boys 
 Blitz Boys 
 Blitz Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MF 2300   Asp   9 5 3 1 13 75 88
2   Jan Groenendijk  2177   Asp   9 4 5 0 13 75 88
3   Karol Cichocki  2008   Asp   9 3 6 0 12 77 90
4   Damir Rusaev MF 2075   Asp   9 4 4 1 12 74 87
5   Uladzislau Valjuk  2087   Asp   9 4 3 2 11 74 87
6   Zhenyu Li  2048   Asp   9 3 5 1 11 74 87
7   Jitse Slump  2074   Asp   9 4 3 2 11 69 82
8   Qianrang Zeng  2042   Asp   9 3 4 2 10 75 88
9   Marsel Sharafutdinov  2013   Asp   9 2 6 1 10 70 83
10   Domantas Norkus    Asp   9 3 4 2 10 67 80
11   Leons Bersons  1926   Asp   9 3 4 2 10 66 79
12   Nick Waterink  2007   Asp   9 4 2 3 10 63 76
13   Egor Bobkov  2038   Asp   9 2 5 2 9 67 79
14   Anastase Leclerc  1905   Asp   9 3 3 3 9 61 73
15   Mateus Brito Carvalho    Asp   9 3 3 3 9 60 71
16   Yifu Du  1959   Asp   9 2 5 2 9 53 64
17   Stijn Kindt  1988   Asp   9 3 2 4 8 64 76
18   Anthony Alavoine  1900   Asp   9 3 2 4 8 59 70
19   Théo Delhoume  1911   Asp   9 3 2 4 8 57 70
20   Anneli Trees    Asp   9 0 7 2 7 55 65
21   Youval Ouaknine  1900   Asp   9 2 3 4 7 54 63
22   Robin Paul    Asp   9 2 2 5 6 57 70
23   Filip Puc    Asp   9 2 2 5 6 54 65
24   Valentin Cousin    Asp   9 1 4 4 6 51 61
25   Artur Moczulski    Asp   9 1 4 4 6 49 59
26   Wouter Kindt  1832   Asp   9 0 3 6 3 54 66
 Ronde 9 
 za 06-07-2013  Artur Moczulski  - Anneli Trees  1-1Partij
 Valentin Cousin  - Robin Paul  2-0Partij
 Wouter Kindt (1832) - Théo Delhoume (1911) 0-2Partij
 Yifu Du (1959) - Youval Ouaknine (1900) 2-0Partij
 Anastase Leclerc (1905) - Filip Puc  2-0Partij
 Mateus Brito Carvalho  - Stijn Kindt (1988) 1-1Partij
 Qianrang Zeng (2042) - Marsel Sharafutdinov (2013) 1-1Partij
 Egor Bobkov (2038) - Jitse Slump (2074) 0-2Partij  
 Domantas Norkus  - Anthony Alavoine (1900) 2-0Partij
 Uladzislau Valjuk (2087) - Karol Cichocki (2008) 1-1Partij
 Leons Bersons (1926) - Zhenyu Li (2048) 1-1Partij
 Nick Waterink (2007) - Damir Rusaev (2075) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2300) - Jan Groenendijk (2177) 1-1Partij