HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Cadets Boys Tours 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Girls 
 Boys 
 Blitz Boys 
 Blitz Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk  2177   Asp   9 6 2 1 14 74 87
2   Marsel Sharafutdinov  2013   Asp   9 6 1 2 13 75 89
3   Martijn van IJzendoorn MF 2300   Asp   9 5 3 1 13 72 86
4   Damir Rusaev MF 2075   Asp   9 3 6 0 12 77 91
5   Zhenyu Li  2048   Asp   9 5 2 2 12 70 84
6   Uladzislau Valjuk  2087   Asp   9 4 3 2 11 67 80
7   Leons Bersons  1926   Asp   9 3 5 1 11 66 79
8   Domantas Norkus    Asp   9 4 2 3 10 77 91
9   Yifu Du  1959   Asp   9 5 0 4 10 70 83
10   Karol Cichocki  2008   Asp   9 4 2 3 10 69 83
11   Anastase Leclerc  1905   Asp   9 4 2 3 10 64 77
12   Mateus Brito Carvalho    Asp   9 4 2 3 10 60 73
13   Qianrang Zeng  2042   Asp   9 3 3 3 9 77 91
14   Jitse Slump  2074   Asp   9 3 3 3 9 76 89
15   Egor Bobkov  2038   Asp   9 3 3 3 9 60 73
16   Nick Waterink  2007   Asp   9 3 3 3 9 58 69
17   Anthony Alavoine  1900   Asp   9 3 2 4 8 70 84
18   Stijn Kindt  1988   Asp   9 3 2 4 8 59 71
19   Filip Puc    Asp   9 3 2 4 8 55 65
20   Youval Ouaknine  1900   Asp   9 4 0 5 8 51 65
21   Artur Moczulski    Asp   9 3 1 5 7 56 67
22   Théo Delhoume  1911   Asp   9 2 3 4 7 54 65
23   Wouter Kindt  1832   Asp   9 3 1 5 7 51 63
24   Valentin Cousin    Asp   9 2 1 6 5 54 63
25   Robin Paul    Asp   9 2 0 7 4 54 64
26   Dummy    Asp   9 0 0 9 0 54 67
 Ronde 9 
 ma 01-07-2013  Robin Paul  - Théo Delhoume (1911) 0-2
 Valentin Cousin  - Wouter Kindt (1832) 0-2
 Artur Moczulski  - Egor Bobkov (2038) 0-2
 Mateus Brito Carvalho  - Stijn Kindt (1988) 2-0
 Nick Waterink (2007) - Anthony Alavoine (1900) 2-0
 Anastase Leclerc (1905) - Youval Ouaknine (1900) 2-0
 Uladzislau Valjuk (2087) - Jitse Slump (2074) 2-0
 Qianrang Zeng (2042) - Leons Bersons (1926) 0-2
 Zhenyu Li (2048) - Domantas Norkus  2-0
 Martijn van IJzendoorn (2300) - Yifu Du (1959) 2-0
 Karol Cichocki (2008) - Damir Rusaev (2075) 1-1
 Marsel Sharafutdinov (2013) - Jan Groenendijk (2177) 2-0