HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Bielawa 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MF 2300   Asp   1 1 0 0 2 0 0
2   Stijn Kindt  1988   Asp   1 1 0 0 2 0 0
3   Jan Groenendijk  2177   Asp   1 1 0 0 2 0 0
4   Damir Rusaev MF 2075   Asp   1 1 0 0 2 0 0
5   Maksim Dorogan  1947   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Mateusz Stanczuk  1978   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Alex Ketelaars  1993   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Jonas Puksta  2050   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Konstantsin Nord  2045   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Egor Bobkov  2038   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Marsel Sharafutdinov  2013   Asp   1 1 0 0 2 0 0
12   Domantas Norkus    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Alessio Scaggiante  2086   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Ayal Gerasimov  2016   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Vugar Babajew    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Uladzislau Valjuk  2087   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Anastase Leclerc  1905   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Adrian Nadulny    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Karol Cichocki  2008   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Maksim Darius Klusovski    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Aliaksei Kashnikau  1944   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Leons Bersons  1926   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Dmitrijs Brovkins    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
24   Natale Lagana    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Wouter Kindt  1832   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Edgars Straumanis  1900   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Wiktor Nesterak    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Anthony Alavoine  1900   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Jedrzej Piatek    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Kaspar Padar    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Mykyta Ivanov    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Famil Kamilli  1905   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Théo Delhoume  1911   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Karl Jaagup Kask  1900   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 do 01-08-2013  Martijn van IJzendoorn (2300) - Théo Delhoume (1911) 2-0Partij
 Famil Kamilli (1905) - Jan Groenendijk (2177) 0-2Partij
 Uladzislau Valjuk (2087) - Anastase Leclerc (1905) 1-1Partij
 Vugar Babajew  - Alessio Scaggiante (2086) 1-1Partij
 Damir Rusaev (2075) - Karl Jaagup Kask (1900) 2-0Partij
 Anthony Alavoine (1900) - Jonas Puksta (2050) 0-2Partij
 Konstantsin Nord (2045) - Edgars Straumanis (1900) 2-0Partij
 Wouter Kindt (1832) - Egor Bobkov (2038) 0-2Partij
 Domantas Norkus  - Ayal Gerasimov (2016) 1-1Partij
 Natale Lagana  - Marsel Sharafutdinov (2013) 0-2Partij
 Karol Cichocki (2008) - Dmitrijs Brovkins  1-1Partij  
 Wiktor Nesterak  - Alex Ketelaars (1993) 0-2Partij
 Stijn Kindt (1988) - Jedrzej Piatek  2-0Partij
 Kaspar Padar  - Mateusz Stanczuk (1978) 0-2Partij
 Maksim Dorogan (1947) - Mykyta Ivanov  2-0Partij
 Maksim Darius Klusovski  - Aliaksei Kashnikau (1944) 1-1Partij
 Leons Bersons (1926) - Adrian Nadulny  1-1Partij