HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Bielawa 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MF 2300   Asp   2 2 0 0 4 0 2
2   Jan Groenendijk  2177   Asp   2 2 0 0 4 0 2
3   Jonas Puksta  2050   Asp   2 2 0 0 4 0 2
4   Maksim Dorogan  1947   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Marsel Sharafutdinov  2013   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Konstantsin Nord  2045   Asp   2 1 1 0 3 0 3
7   Damir Rusaev MF 2075   Asp   2 1 1 0 3 0 3
8   Maksim Darius Klusovski    Asp   2 1 1 0 3 0 2
  Alex Ketelaars  1993   Asp   2 1 1 0 3 0 2
  Uladzislau Valjuk  2087   Asp   2 1 1 0 3 0 2
  Ayal Gerasimov  2016   Asp   2 1 1 0 3 0 1
  Alessio Scaggiante  2086   Asp   2 1 1 0 3 0 1
13   Stijn Kindt  1988   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Egor Bobkov  2038   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Mateusz Stanczuk  1978   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Anthony Alavoine  1900   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Aliaksei Kashnikau  1944   Asp   2 0 2 0 2 0 3
  Edgars Straumanis  1900   Asp   2 1 0 1 2 0 3
  Karl Jaagup Kask  1900   Asp   2 1 0 1 2 0 3
  Anastase Leclerc  1905   Asp   2 0 2 0 2 0 3
  Adrian Nadulny    Asp   2 0 2 0 2 0 2
  Karol Cichocki  2008   Asp   2 0 2 0 2 0 2
  Wouter Kindt  1832   Asp   2 1 0 1 2 0 2
24   Famil Kamilli  1905   Asp   2 0 1 1 1 0 4
  Théo Delhoume  1911   Asp   2 0 1 1 1 0 4
  Dmitrijs Brovkins    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Leons Bersons  1926   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Domantas Norkus    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Natale Laganà    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Vugar Babajew    Asp   2 0 1 1 1 0 3
31   Wiktor Nesterak    Asp   2 0 0 2 0 0 3
  Mykyta Ivanov    Asp   2 0 0 2 0 0 3
  Jedrzej Piatek    Asp   2 0 0 2 0 0 2
  Kaspar Padar    Asp   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 vr 02-08-2013  Egor Bobkov (2038) - Martijn van IJzendoorn (2300) 0-2Partij
 Jan Groenendijk (2177) - Mateusz Stanczuk (1978) 2-0Partij
 Marsel Sharafutdinov (2013) - Damir Rusaev (2075) 1-1Partij
 Jonas Puksta (2050) - Stijn Kindt (1988) 2-0Partij
 Maksim Dorogan (1947) - Konstantsin Nord (2045) 1-1Partij
 Alex Ketelaars (1993) - Anastase Leclerc (1905) 1-1Partij
 Vugar Babajew  - Uladzislau Valjuk (2087) 0-2Partij
 Alessio Scaggiante (2086) - Domantas Norkus  2-0Partij
 Adrian Nadulny  - Karol Cichocki (2008) 1-1Partij
 Aliaksei Kashnikau (1944) - Théo Delhoume (1911) 1-1Partij
 Natale Laganà  - Famil Kamilli (1905) 1-1Partij
 Jedrzej Piatek  - Anthony Alavoine (1900) 0-2Partij
 Ayal Gerasimov (2016) - Dmitrijs Brovkins  2-0
 Maksim Darius Klusovski  - Leons Bersons (1926) 2-0
 Karl Jaagup Kask (1900) - Wiktor Nesterak  2-0
 Edgars Straumanis (1900) - Kaspar Padar  2-0
 Mykyta Ivanov  - Wouter Kindt (1832) 0-2