HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Bielawa 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk  2177   Asp   3 3 0 0 6 3 7
2   Martijn van IJzendoorn MF 2300   Asp   3 3 0 0 6 3 7
3   Uladzislau Valjuk  2087   Asp   3 2 1 0 5 3 6
  Marsel Sharafutdinov  2013   Asp   3 2 1 0 5 3 6
5   Maksim Darius Klusovski    Asp   3 1 2 0 4 4 8
6   Jonas Puksta  2050   Asp   3 2 0 1 4 3 9
  Alex Ketelaars  1993   Asp   3 1 2 0 4 3 7
  Konstantsin Nord  2045   Asp   3 1 2 0 4 3 7
9   Mateusz Stanczuk  1978   Asp   3 2 0 1 4 2 8
  Aliaksei Kashnikau  1944   Asp   3 1 2 0 4 2 6
  Alessio Scaggiante  2086   Asp   3 1 2 0 4 2 6
  Karol Cichocki  2008   Asp   3 1 2 0 4 2 5
13   Damir Rusaev MF 2075   Asp   3 1 1 1 3 5 11
14   Anastase Leclerc  1905   Asp   3 0 3 0 3 4 9
  Maksim Dorogan  1947   Asp   3 1 1 1 3 4 9
16   Egor Bobkov  2038   Asp   3 1 1 1 3 3 9
  Stijn Kindt  1988   Asp   3 1 1 1 3 3 7
  Adrian Nadulny    Asp   3 0 3 0 3 3 7
  Edgars Straumanis  1900   Asp   3 1 1 1 3 3 7
  Anthony Alavoine  1900   Asp   3 1 1 1 3 3 7
21   Ayal Gerasimov  2016   Asp   3 1 1 1 3 2 7
22   Théo Delhoume  1911   Asp   3 0 2 1 2 4 10
23   Karl Jaagup Kask  1900   Asp   3 1 0 2 2 3 7
  Dmitrijs Brovkins    Asp   3 0 2 1 2 3 7
  Wouter Kindt  1832   Asp   3 1 0 2 2 3 7
  Domantas Norkus    Asp   3 0 2 1 2 3 7
  Leons Bersons  1926   Asp   3 0 2 1 2 3 7
  Jedrzej Piatek    Asp   3 1 0 2 2 3 6
29   Famil Kamilli  1905   Asp   3 0 2 1 2 2 8
  Natale Lagana    Asp   3 0 2 1 2 2 7
  Wiktor Nesterak    Asp   3 1 0 2 2 2 6
32   Vugar Babajew    Asp   3 0 1 2 1 4 9
33   Kaspar Padar    Asp   3 0 0 3 0 3 7
34   Mykyta Ivanov    Asp   3 0 0 3 0 2 5
 Ronde 3 
 vr 02-08-2013  Martijn van IJzendoorn (2300) - Jonas Puksta (2050) 2-0Partij
 Damir Rusaev (2075) - Jan Groenendijk (2177) 0-2Partij
 Uladzislau Valjuk (2087) - Maksim Dorogan (1947) 2-0Partij
 Marsel Sharafutdinov (2013) - Ayal Gerasimov (2016) 2-0Partij
 Alex Ketelaars (1993) - Maksim Darius Klusovski  1-1Partij
 Anthony Alavoine (1900) - Egor Bobkov (2038) 1-1Partij
 Anastase Leclerc (1905) - Stijn Kindt (1988) 1-1Partij
 Karl Jaagup Kask (1900) - Aliaksei Kashnikau (1944) 0-2Partij
 Karol Cichocki (2008) - Vugar Babajew  2-0Partij
 Dmitrijs Brovkins  - Leons Bersons (1926) 1-1Partij
 Théo Delhoume (1911) - Natale Lagana  1-1Partij
 Famil Kamilli (1905) - Domantas Norkus  1-1Partij
 Mykyta Ivanov  - Jedrzej Piatek  0-2Partij
 Konstantsin Nord (2045) - Alessio Scaggiante (2086) 1-1
 Mateusz Stanczuk (1978) - Wouter Kindt (1832) 2-0
 Adrian Nadulny  - Edgars Straumanis (1900) 1-1
 Wiktor Nesterak  - Kaspar Padar  2-0