HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Bielawa 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MF 2300   Asp   4 4 0 0 8 10 16
2   Jan Groenendijk  2177   Asp   4 3 0 1 6 10 18
3   Marsel Sharafutdinov  2013   Asp   4 2 2 0 6 10 16
4   Jonas Puksta  2050   Asp   4 3 0 1 6 9 17
5   Konstantsin Nord  2045   Asp   4 2 2 0 6 8 12
6   Uladzislau Valjuk  2087   Asp   4 2 2 0 6 7 13
7   Karol Cichocki  2008   Asp   4 2 2 0 6 6 10
8   Mateusz Stanczuk  1978   Asp   4 2 1 1 5 9 15
9   Damir Rusaev MF 2075   Asp   4 2 1 1 5 9 15
10   Alex Ketelaars  1993   Asp   4 1 3 0 5 8 13
11   Stijn Kindt  1988   Asp   4 2 1 1 5 7 13
12   Ayal Gerasimov  2016   Asp   4 2 1 1 5 6 12
13   Alessio Scaggiante  2086   Asp   4 1 2 1 4 10 16
  Anastase Leclerc  1905   Asp   4 0 4 0 4 10 16
15   Maksim Darius Klusovski    Asp   4 1 2 1 4 9 15
16   Egor Bobkov  2038   Asp   4 1 2 1 4 8 16
  Aliaksei Kashnikau  1944   Asp   4 1 2 1 4 8 14
  Anthony Alavoine  1900   Asp   4 1 2 1 4 8 14
19   Edgars Straumanis  1900   Asp   4 1 2 1 4 7 13
  Domantas Norkus    Asp   4 1 2 1 4 7 12
21   Théo Delhoume  1911   Asp   4 1 2 1 4 6 14
  Wouter Kindt  1832   Asp   4 2 0 2 4 6 11
23   Maksim Dorogan  1947   Asp   4 1 1 2 3 11 17
24   Vugar Babajew    Asp   4 1 1 2 3 10 16
25   Adrian Nadulny    Asp   4 0 3 1 3 9 15
26   Famil Kamilli  1905   Asp   4 0 3 1 3 7 13
  Karl Jaagup Kask  1900   Asp   4 1 1 2 3 7 12
28   Dmitrijs Brovkins    Asp   4 0 2 2 2 9 15
  Natale Lagana    Asp   4 0 2 2 2 9 15
30   Jedrzej Piatek    Asp   4 1 0 3 2 8 13
31   Wiktor Nesterak    Asp   4 1 0 3 2 7 12
32   Leons Bersons  1926   Asp   4 0 2 2 2 6 10
33   Mykyta Ivanov    Asp   4 1 0 3 2 5 9
34   Kaspar Padar    Asp   4 0 0 4 0 6 11
 Ronde 4 
 za 03-08-2013  Jan Groenendijk (2177) - Martijn van IJzendoorn (2300) 0-2Partij
 Uladzislau Valjuk (2087) - Marsel Sharafutdinov (2013) 1-1
 Alessio Scaggiante (2086) - Jonas Puksta (2050) 0-2
 Aliaksei Kashnikau (1944) - Konstantsin Nord (2045) 0-2
 Maksim Darius Klusovski  - Karol Cichocki (2008) 0-2
 Mateusz Stanczuk (1978) - Alex Ketelaars (1993) 1-1
 Maksim Dorogan (1947) - Damir Rusaev (2075) 0-2
 Egor Bobkov (2038) - Edgars Straumanis (1900) 1-1
 Stijn Kindt (1988) - Adrian Nadulny  2-0
 Anastase Leclerc (1905) - Anthony Alavoine (1900) 1-1
 Ayal Gerasimov (2016) - Natale Lagana  2-0
 Jedrzej Piatek  - Théo Delhoume (1911) 0-2
 Famil Kamilli (1905) - Karl Jaagup Kask (1900) 1-1
 Wouter Kindt (1832) - Dmitrijs Brovkins  2-0
 Domantas Norkus  - Wiktor Nesterak  2-0
 Leons Bersons (1926) - Vugar Babajew  0-2
 Kaspar Padar  - Mykyta Ivanov  0-2