HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Bielawa 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MF 2300   Asp   6 5 1 0 11 30 39
2   Jonas Puksta  2050   Asp   6 4 1 1 9 29 40
3   Jan Groenendijk  2177   Asp   6 3 2 1 8 32 43
4   Damir Rusaev MF 2075   Asp   6 3 2 1 8 29 40
5   Marsel Sharafutdinov  2013   Asp   6 2 4 0 8 29 37
6   Karol Cichocki  2008   Asp   6 2 4 0 8 22 30
7   Uladzislau Valjuk  2087   Asp   6 2 3 1 7 28 37
8   Konstantsin Nord  2045   Asp   6 2 3 1 7 27 38
  Alessio Scaggiante  2086   Asp   6 2 3 1 7 27 36
  Mateusz Stanczuk  1978   Asp   6 2 3 1 7 27 35
11   Domantas Norkus    Asp   6 2 3 1 7 26 33
12   Egor Bobkov  2038   Asp   6 2 3 1 7 25 36
  Ayal Gerasimov  2016   Asp   6 2 3 1 7 25 33
14   Stijn Kindt  1988   Asp   6 2 3 1 7 24 33
  Maksim Dorogan  1947   Asp   6 3 1 2 7 24 32
16   Anastase Leclerc  1905   Asp   6 0 6 0 6 25 32
17   Anthony Alavoine  1900   Asp   6 1 4 1 6 24 33
18   Alex Ketelaars  1993   Asp   6 1 4 1 6 23 31
19   Aliaksei Kashnikau  1944   Asp   6 1 4 1 6 22 29
  Wouter Kindt  1832   Asp   6 3 0 3 6 22 29
21   Famil Kamilli  1905   Asp   6 1 4 1 6 21 29
  Edgars Straumanis  1900   Asp   6 2 2 2 6 21 28
23   Leons Bersons  1926   Asp   6 2 2 2 6 17 22
24   Vugar Babajew    Asp   6 2 1 3 5 27 35
25   Maksim Darius Klusovski    Asp   6 1 3 2 5 25 33
26   Théo Delhoume  1911   Asp   6 1 3 2 5 22 33
27   Wiktor Nesterak    Asp   6 2 1 3 5 15 22
28   Dmitrijs Brovkins    Asp   6 1 2 3 4 25 33
  Adrian Nadulny    Asp   6 0 4 2 4 25 33
30   Karl Jaagup Kask  1900   Asp   6 1 2 3 4 23 31
31   Natale Laganà    Asp   6 0 3 3 3 23 31
32   Jedrzej Piatek    Asp   6 1 1 4 3 19 26
33   Mykyta Ivanov    Asp   6 1 0 5 2 20 27
34   Kaspar Padar    Asp   6 0 1 5 1 18 25
 Ronde 6 
 zo 04-08-2013  Damir Rusaev (2075) - Martijn van IJzendoorn (2300) 1-1Partij  
 Jan Groenendijk (2177) - Jonas Puksta (2050) 1-1
 Karol Cichocki (2008) - Marsel Sharafutdinov (2013) 1-1
 Uladzislau Valjuk (2087) - Stijn Kindt (1988) 1-1
 Alessio Scaggiante (2086) - Egor Bobkov (2038) 1-1
 Konstantsin Nord (2045) - Domantas Norkus  1-1
 Ayal Gerasimov (2016) - Mateusz Stanczuk (1978) 1-1
 Maksim Darius Klusovski  - Maksim Dorogan (1947) 0-2
 Anthony Alavoine (1900) - Aliaksei Kashnikau (1944) 1-1
 Anastase Leclerc (1905) - Famil Kamilli (1905) 1-1
 Alex Ketelaars (1993) - Théo Delhoume (1911) 1-1
 Leons Bersons (1926) - Karl Jaagup Kask (1900) 2-0
 Adrian Nadulny  - Wouter Kindt (1832) 0-2
 Jedrzej Piatek  - Edgars Straumanis (1900) 0-2
 Natale Laganà  - Vugar Babajew  0-2
 Wiktor Nesterak  - Mykyta Ivanov  2-0
 Dmitrijs Brovkins  - Kaspar Padar  2-0