HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Bielawa 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MF 2300   Asp   8 6 2 0 14 60 71
2   Damir Rusaev MF 2075   Asp   8 4 3 1 11 59 73
3   Jan Groenendijk  2177   Asp   8 4 3 1 11 56 70
4   Egor Bobkov  2038   Asp   8 4 3 1 11 49 63
5   Jonas Puksta  2050   Asp   8 4 2 2 10 59 73
6   Marsel Sharafutdinov  2013   Asp   8 2 6 0 10 57 71
7   Maksim Dorogan  1947   Asp   8 4 2 2 10 49 60
8   Konstantsin Nord  2045   Asp   8 3 3 2 9 54 68
  Uladzislau Valjuk  2087   Asp   8 2 5 1 9 54 64
10   Alessio Scaggiante  2086   Asp   8 2 5 1 9 53 64
11   Karol Cichocki  2008   Asp   8 2 5 1 9 50 64
  Anastase Leclerc  1905   Asp   8 1 7 0 9 50 59
13   Ayal Gerasimov  2016   Asp   8 2 5 1 9 49 59
14   Alex Ketelaars  1993   Asp   8 2 5 1 9 47 58
15   Stijn Kindt  1988   Asp   8 2 4 2 8 52 63
  Mateusz Stanczuk  1978   Asp   8 2 4 2 8 52 63
17   Domantas Norkus    Asp   8 2 4 2 8 51 62
18   Anthony Alavoine  1900   Asp   8 1 6 1 8 50 61
19   Famil Kamilli  1905   Asp   8 1 6 1 8 47 58
  Aliaksei Kashnikau  1944   Asp   8 1 6 1 8 47 56
21   Leons Bersons  1926   Asp   8 3 2 3 8 40 50
22   Maksim Darius Klusovski    Asp   8 1 5 2 7 49 59
  Vugar Babajew    Asp   8 2 3 3 7 49 59
24   Wouter Kindt  1832   Asp   8 3 1 4 7 48 59
25   Théo Delhoume  1911   Asp   8 2 3 3 7 46 60
26   Edgars Straumanis  1900   Asp   8 2 3 3 7 44 55
  Adrian Nadulny    Asp   8 1 5 2 7 44 53
28   Dmitrijs Brovkins    Asp   8 2 3 3 7 43 52
29   Natale Laganà    Asp   8 2 3 3 7 40 50
30   Karl Jaagup Kask  1900   Asp   8 1 4 3 6 41 52
31   Wiktor Nesterak    Asp   8 2 2 4 6 39 48
32   Jedrzej Piatek    Asp   8 1 2 5 4 38 46
33   Mykyta Ivanov    Asp   8 1 1 6 3 38 48
34   Kaspar Padar    Asp   8 0 1 7 1 38 46
 Ronde 8 
 ma 05-08-2013  Martijn van IJzendoorn (2300) - Marsel Sharafutdinov (2013) 1-1Partij
 Egor Bobkov (2038) - Jonas Puksta (2050) 2-0Partij
 Konstantsin Nord (2045) - Damir Rusaev (2075) 0-2
 Jan Groenendijk (2177) - Domantas Norkus  2-0
 Uladzislau Valjuk (2087) - Ayal Gerasimov (2016) 1-1
 Alex Ketelaars (1993) - Alessio Scaggiante (2086) 1-1
 Leons Bersons (1926) - Maksim Dorogan (1947) 0-2
 Aliaksei Kashnikau (1944) - Karol Cichocki (2008) 1-1
 Stijn Kindt (1988) - Famil Kamilli (1905) 1-1
 Mateusz Stanczuk (1978) - Anthony Alavoine (1900) 1-1
 Anastase Leclerc (1905) - Wouter Kindt (1832) 2-0
 Edgars Straumanis (1900) - Maksim Darius Klusovski  1-1
 Adrian Nadulny  - Dmitrijs Brovkins  1-1
 Vugar Babajew  - Wiktor Nesterak  1-1
 Karl Jaagup Kask (1900) - Jedrzej Piatek  1-1
 Mykyta Ivanov  - Natale Laganà  0-2
 Théo Delhoume (1911) - Kaspar Padar  2-0