HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Bielawa 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MF 2300   Asp   9 5 4 0 14 77 90
2   Damir Rusaev MF 2075   Asp   9 5 3 1 13 78 92
3   Jan Groenendijk  2177   Asp   9 6 1 2 13 76 90
4   Jitse Slump  2074   Asp   9 4 4 1 12 78 92
5   Karol Cichocki  2008   Asp   9 4 4 1 12 74 88
6   Konstantsin Nord  2045   Asp   9 5 1 3 11 70 84
  Domantas Norkus    Asp   9 4 3 2 11 70 83
8   Ayal Gerasimov  2016   Asp   9 5 1 3 11 68 82
  Alex Ketelaars  1993   Asp   9 3 5 1 11 68 81
10   Jonas Puksta  2050   Asp   9 3 5 1 11 61 72
11   Uladzislau Valjuk  2087   Asp   9 3 4 2 10 80 94
12   Maksim Darius Klusovski    Asp   9 4 2 3 10 68 80
13   Egor Bobkov  2038   Asp   9 5 0 4 10 63 76
14   Dmitrijs Brovkins    Asp   9 2 5 2 9 70 83
15   Aliaksei Kashnikau  1944   Asp   9 3 3 3 9 64 76
16   Famil Kamilli  1905   Asp   9 4 1 4 9 59 72
17   Mateusz Stanczuk  1978   Asp   9 3 3 3 9 57 68
18   Maksim Dorogan  1947   Asp   9 2 5 2 9 56 67
19   Anastase Leclerc  1905   Asp   9 4 1 4 9 49 60
20   Alessio Scaggiante  2086   Asp   9 3 2 4 8 67 81
21   Nikita Semendjajevs    Asp   9 2 4 3 8 61 72
22   Wiktor Nesterak    Asp   9 4 0 5 8 58 69
23   Anthony Alavoine  1900   Asp   9 3 1 5 7 60 72
  Bogdan Bankowski    Asp   9 1 5 3 7 60 71
25   Leons Bersons  1926   Asp   9 1 5 3 7 56 67
26   Adrian Nadulny    Asp   9 2 3 4 7 55 67
  Lagana Natale    Asp   9 2 3 4 7 55 66
28   Edgars Straumanis  1900   Asp   9 2 3 4 7 54 65
29   Théo Delhoume  1911   Asp   9 2 2 5 6 47 61
30   Karl Jaagup Kask  1900   Asp   9 1 3 5 5 60 73
31   Jedrzej Piatek    Asp   9 1 2 6 4 53 62
32   Vugar Babajew    Asp   9 1 2 6 4 52 61
 Ronde 9 
 wo 07-08-2013  Martijn van IJzendoorn (2300) - Karol Cichocki (2008) 1-1
 Egor Bobkov (2038) - Jan Groenendijk (2177) 0-2
 Damir Rusaev (2075) - Uladzislau Valjuk (2087) 2-0
 Alex Ketelaars (1993) - Jitse Slump (2074) 1-1
 Jonas Puksta (2050) - Maksim Dorogan (1947) 2-0
 Konstantsin Nord (2045) - Famil Kamilli (1905) 2-0
 Aliaksei Kashnikau (1944) - Ayal Gerasimov (2016) 0-2
 Domantas Norkus  - Wiktor Nesterak  2-0
 Maksim Darius Klusovski  - Nikita Semendjajevs  2-0
 Anthony Alavoine (1900) - Mateusz Stanczuk (1978) 0-2
 Anastase Leclerc (1905) - Leons Bersons (1926) 2-0
 Adrian Nadulny  - Dmitrijs Brovkins  0-2
 Alessio Scaggiante (2086) - Bogdan Bankowski  2-0
 Edgars Straumanis (1900) - Vugar Babajew  1-1
 Lagana Natale  - Jedrzej Piatek  1-1
 Théo Delhoume (1911) - Karl Jaagup Kask (1900) 2-0