HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Pinsk 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Denis Mezhenin  1980   Asp   2 2 0 0 4 0 2
2   Jitse Slump  2148   Asp   2 2 0 0 4 0 2
3   Aleksandr Bikov    Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Andreas Tulva  1943   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Iahor Khanukajeu  1998   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Karol Cichocki  2091   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Dzmitry Nemets  1958   Asp   2 1 1 0 3 0 3
8   Jan Groenendijk MF 2214   Asp   2 1 1 0 3 0 3
9   Uladzislau Valjuk MF 2108   Asp   2 1 1 0 3 0 2
  Bogdan Bankowski  1908   Asp   2 1 1 0 3 0 2
  Marsel Sharafutdinov  2034   Asp   2 1 1 0 3 0 1
12   Ilya Romanov    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Wouter Kindt  1808   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Mitchel Mensinga  1986   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Vugar Babajew    Asp   2 0 2 0 2 0 3
  Vadim Latypov    Asp   2 1 0 1 2 0 3
  Egor Bobkov  2037   Asp   2 0 2 0 2 0 3
  Domenico Fabbricatore    Asp   2 0 2 0 2 0 2
  Sviatoslav Susak    Asp   2 1 0 1 2 0 2
20   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Bert Van Hauwermeiren  1945   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Tomas Sveikauskis    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Valery Razayeu  1942   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Edgars Straumanis  1900   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Artur Miniguzin  1994   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Filip Puc  1915   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Famil Kamilli  1904   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Damiano Leonardi    Asp   2 0 1 1 1 0 2
29   Martins Zemlitis    Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Aaron Soo    Asp   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 za 02-08-2014  Uladzislau Valjuk (2108) - Dmitrijs Brovkins (1900) 2-0Partij  
 Jan Groenendijk (2214) - Edgars Straumanis (1900) 2-0Partij
 Ilya Romanov  - Denis Mezhenin (1980) 0-2Partij
 Mitchel Mensinga (1986) - Jitse Slump (2148) 0-2Partij
 Filip Puc (1915) - Famil Kamilli (1904) 1-1
 Martins Zemlitis  - Sviatoslav Susak  0-2
 Wouter Kindt (1808) - Aaron Soo  2-0
 Bert Van Hauwermeiren (1945) - Karol Cichocki (2091) 0-2
 Artur Miniguzin (1994) - Marsel Sharafutdinov (2034) 0-2
 Dzmitry Nemets (1958) - Iahor Khanukajeu (1998) 1-1
 Damiano Leonardi  - Vugar Babajew  1-1
 Domenico Fabbricatore  - Egor Bobkov (2037) 1-1
 Tomas Sveikauskis  - Aleksandr Bikov  0-2
 Andreas Tulva (1943) - Valery Razayeu (1942) 2-0
 Bogdan Bankowski (1908) - Vadim Latypov  2-0