HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Pinsk 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jitse Slump  2148   Asp   4 3 1 0 7 10 16
2   Denis Mezhenin  1980   Asp   4 2 2 0 6 11 18
3   Jan Groenendijk MF 2214   Asp   4 2 2 0 6 10 16
4   Uladzislau Valjuk MF 2108   Asp   4 2 2 0 6 9 15
5   Marsel Sharafutdinov  2034   Asp   4 2 2 0 6 8 14
6   Dzmitry Nemets  1958   Asp   4 1 3 0 5 10 15
7   Ilya Romanov    Asp   4 2 1 1 5 9 15
  Karol Cichocki  2091   Asp   4 1 3 0 5 9 15
9   Iahor Khanukajeu  1998   Asp   4 2 1 1 5 8 14
10   Mitchel Mensinga  1986   Asp   4 2 1 1 5 7 14
  Andreas Tulva  1943   Asp   4 2 1 1 5 7 13
12   Bogdan Bankowski  1908   Asp   4 2 1 1 5 6 13
  Artur Miniguzin  1994   Asp   4 2 1 1 5 6 12
14   Egor Bobkov  2037   Asp   4 1 2 1 4 8 14
  Famil Kamilli  1904   Asp   4 1 2 1 4 8 13
16   Tomas Sveikauskis    Asp   4 1 2 1 4 7 12
  Valery Razayeu  1942   Asp   4 1 2 1 4 7 12
18   Martins Zemlitis    Asp   4 2 0 2 4 5 12
19   Edgars Straumanis  1900   Asp   4 0 3 1 3 9 15
  Aleksandr Bikov    Asp   4 1 1 2 3 9 15
21   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   4 1 1 2 3 8 14
  Wouter Kindt  1808   Asp   4 1 1 2 3 8 14
  Vadim Latypov    Asp   4 1 1 2 3 8 13
  Vugar Babajew    Asp   4 0 3 1 3 8 13
25   Domenico Fabbricatore    Asp   4 0 3 1 3 7 12
  Filip Puc  1915   Asp   4 0 3 1 3 7 12
27   Bert Van Hauwermeiren  1945   Asp   4 0 2 2 2 9 15
  Sviatoslav Susak    Asp   4 1 0 3 2 9 14
29   Damiano Leonardi    Asp   4 0 1 3 1 7 11
30   Aaron Soo    Asp   4 0 0 4 0 7 12
 Ronde 4 
 zo 03-08-2014  Martins Zemlitis  - Aleksandr Bikov  2-0Partij
 Dzmitry Nemets (1958) - Ilya Romanov  1-1Partij
 Karol Cichocki (2091) - Tomas Sveikauskis  1-1Partij
 Jan Groenendijk (2214) - Marsel Sharafutdinov (2034) 1-1Partij
 Bogdan Bankowski (1908) - Jitse Slump (2148) 0-2Partij
 Denis Mezhenin (1980) - Uladzislau Valjuk (2108) 1-1Partij
 Dmitrijs Brovkins (1900) - Aaron Soo  2-0
 Famil Kamilli (1904) - Sviatoslav Susak  2-0
 Filip Puc (1915) - Edgars Straumanis (1900) 1-1
 Valery Razayeu (1942) - Bert Van Hauwermeiren (1945) 2-0
 Damiano Leonardi  - Egor Bobkov (2037) 0-2
 Mitchel Mensinga (1986) - Vadim Latypov  2-0
 Artur Miniguzin (1994) - Vugar Babajew  2-0
 Wouter Kindt (1808) - Andreas Tulva (1943) 0-2
 Domenico Fabbricatore  - Iahor Khanukajeu (1998) 0-2