HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Pinsk 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jitse Slump  2148   Asp   7 4 3 0 11 42 53
2   Denis Mezhenin  1980   Asp   7 4 3 0 11 40 51
3   Jan Groenendijk MF 2214   Asp   7 3 4 0 10 45 56
4   Uladzislau Valjuk MF 2108   Asp   7 4 2 1 10 41 52
5   Dzmitry Nemets  1958   Asp   7 2 5 0 9 38 49
6   Valery Razayeu  1942   Asp   7 3 3 1 9 33 41
7   Marsel Sharafutdinov  2034   Asp   7 3 2 2 8 39 50
  Andreas Tulva  1943   Asp   7 2 4 1 8 39 49
9   Mitchel Mensinga  1986   Asp   7 2 4 1 8 37 48
  Karol Cichocki  2091   Asp   7 1 6 0 8 37 47
11   Iahor Khanukajeu  1998   Asp   7 3 2 2 8 36 46
12   Egor Bobkov  2037   Asp   7 2 4 1 8 35 45
13   Ilya Romanov    Asp   7 2 3 2 7 40 51
14   Artur Miniguzin  1994   Asp   7 3 1 3 7 39 50
15   Edgars Straumanis  1900   Asp   7 1 5 1 7 36 46
16   Famil Kamilli  1904   Asp   7 1 5 1 7 35 44
17   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   7 2 3 2 7 32 42
18   Martins Zemlitis    Asp   7 3 1 3 7 31 42
19   Bogdan Bankowski  1908   Asp   7 2 2 3 6 38 49
20   Filip Puc  1915   Asp   7 0 6 1 6 33 41
21   Domenico Fabbricatore    Asp   7 1 4 2 6 32 40
22   Vadim Latypov    Asp   7 2 2 3 6 31 41
  Sviatoslav Susak    Asp   7 3 0 4 6 31 39
24   Vugar Babajew    Asp   7 1 4 2 6 30 38
25   Tomas Sveikauskis    Asp   7 1 3 3 5 35 44
26   Aleksandr Bikov    Asp   7 1 3 3 5 31 39
27   Damiano Leonardi    Asp   7 1 3 3 5 29 37
28   Bert Van Hauwermeiren  1945   Asp   7 1 2 4 4 34 43
29   Wouter Kindt  1808   Asp   7 1 2 4 4 31 42
30   Aaron Soo    Asp   7 0 1 6 1 28 35
 Ronde 7 
 di 05-08-2014  Ilya Romanov  - Dmitrijs Brovkins (1900) 1-1Partij
 Iahor Khanukajeu (1998) - Mitchel Mensinga (1986) 1-1Partij
 Andreas Tulva (1943) - Karol Cichocki (2091) 1-1Partij
 Valery Razayeu (1942) - Artur Miniguzin (1994) 2-0Partij
 Uladzislau Valjuk (2108) - Marsel Sharafutdinov (2034) 2-0Partij
 Denis Mezhenin (1980) - Jan Groenendijk (2214) 1-1Partij
 Jitse Slump (2148) - Dzmitry Nemets (1958) 1-1Partij
 Aaron Soo  - Aleksandr Bikov  1-1
 Wouter Kindt (1808) - Sviatoslav Susak  0-2
 Domenico Fabbricatore  - Bert Van Hauwermeiren (1945) 2-0
 Filip Puc (1915) - Vadim Latypov  1-1
 Martins Zemlitis  - Tomas Sveikauskis  2-0
 Damiano Leonardi  - Bogdan Bankowski (1908) 1-1
 Egor Bobkov (2037) - Vugar Babajew  2-0
 Edgars Straumanis (1900) - Famil Kamilli (1904) 1-1