HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Marsel Sharafutdinov    Asp   9 7 0 2 14 77 91
2   Jan Groenendijk MF 1349   Asp   9 6 2 1 14 76 90
3   Tomas Sveikauskis    Asp   9 5 3 1 13 70 84
4   Denis Mezhenin    Asp   9 5 2 2 12 76 90
5   Jitse Slump  1246   Asp   9 5 2 2 12 74 88
6   Karol Cichocki    Asp   9 4 3 2 11 70 84
7   Iahor Khanukajeu    Asp   9 5 1 3 11 64 78
  Uladzislau Valjuk MF 1223   Asp   9 4 3 2 11 64 78
9   Famil Kamilli    Asp   9 3 4 2 10 76 89
10   Andreas Tulva    Asp   9 4 2 3 10 67 81
11   Dzmitry Nemets    Asp   9 3 3 3 9 71 85
12   Dmitrijs Brovkins    Asp   9 2 5 2 9 70 84
13   Valery Razayeu    Asp   9 4 1 4 9 67 81
  Bogdan Bankowski    Asp   9 3 3 3 9 67 81
15   Egor Bobkov    Asp   9 3 3 3 9 64 78
  Edgars Straumanis    Asp   9 3 3 3 9 64 78
17   Mitchel Mensinga  1156   Asp   9 3 3 3 9 62 74
18   Ilya Romanov    Asp   9 3 3 3 9 61 72
19   Filip Puc    Asp   9 3 3 3 9 59 72
20   Vugar Babajew    Asp   9 3 2 4 8 59 72
21   Vladislav Kazanskij    Asp   9 3 2 4 8 57 68
22   Davids Benderskis    Asp   9 2 3 4 7 59 70
23   Bert Van Hauwermeiren    Asp   9 3 1 5 7 49 58
24   Damiano Leonardi    Asp   9 2 2 5 6 54 66
  Martins Zemlitis    Asp   9 3 0 6 6 54 64
26   Domenico Fabbricatore    Asp   9 2 2 5 6 49 60
27   Wouter Kindt  892   Asp   9 1 2 6 4 53 65
28   Aleksandr Bikov    Asp   9 0 1 8 1 49 59
 Ronde 9 
 do 07-08-2014  Bert Van Hauwermeiren  - Aleksandr Bikov  2-0
 Damiano Leonardi  - Wouter Kindt (892) 0-2
 Ilya Romanov  - Davids Benderskis  2-0
 Martins Zemlitis  - Edgars Straumanis  0-2
 Mitchel Mensinga (1156) - Domenico Fabbricatore  2-0
 Vladislav Kazanskij  - Filip Puc  1-1
 Vugar Babajew  - Bogdan Bankowski  1-1
 Uladzislau Valjuk (1223) - Dzmitry Nemets  2-0
 Karol Cichocki  - Egor Bobkov  2-0
 Andreas Tulva  - Dmitrijs Brovkins  2-0
 Iahor Khanukajeu  - Famil Kamilli  2-0
 Valery Razayeu  - Jitse Slump (1246) 0-2
 Marsel Sharafutdinov  - Denis Mezhenin  0-2
 Jan Groenendijk (1349) - Tomas Sveikauskis  0-2