HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Iahor Khanukajeu  1998   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Domenico Fabbricatore    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Valery Razayeu  1942   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Uladzislau Valjuk MF 2108   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Karol Cichocki  2091   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Dzmitry Nemets  1958   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Famil Kamilli  1904   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Bogdan Bankowski  1908   Asp   1 1 0 0 2 0 0
9   Marsel Sharafutdinov  2034   Asp   1 1 0 0 2 0 0
10   Jan Groenendijk MF 2214   Asp   1 1 0 0 2 0 0
11   Tomas Sveikauskis    Asp   1 1 0 0 2 0 0
12   Damiano Leonardi    Asp   1 1 0 0 2 0 0
13   Egor Bobkov  2037   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Mitchel Mensinga  1986   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Vladislav Kazanskij    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
17   Davids Benderskis  1952   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Jitse Slump  2148   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Denis Mezhenin  1980   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Bert Van Hauwermeiren  1945   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Andreas Tulva  1943   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Aleksandr Bikov    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Filip Puc  1915   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Ilya Romanov    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Martins Zemlitis    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Vugar Babajew    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Edgars Straumanis  1900   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Wouter Kindt  1808   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 do 07-08-2014  Vladislav Kazanskij  - Mitchel Mensinga (1986) 1-1
 Wouter Kindt (1808) - Iahor Khanukajeu (1998) 0-2
 Edgars Straumanis (1900) - Marsel Sharafutdinov (2034) 0-2
 Dmitrijs Brovkins (1900) - Egor Bobkov (2037) 1-1
 Vugar Babajew  - Karol Cichocki (2091) 0-2
 Famil Kamilli (1904) - Martins Zemlitis  2-0
 Bogdan Bankowski (1908) - Ilya Romanov  2-0
 Filip Puc (1915) - Tomas Sveikauskis  0-2
 Valery Razayeu (1942) - Aleksandr Bikov  2-0
 Andreas Tulva (1943) - Damiano Leonardi  0-2
 Bert Van Hauwermeiren (1945) - Domenico Fabbricatore  0-2
 Davids Benderskis (1952) - Uladzislau Valjuk (2108) 0-2
 Dzmitry Nemets (1958) - Jitse Slump (2148) 2-0
 Denis Mezhenin (1980) - Jan Groenendijk (2214) 0-2