HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Valery Razayeu  1942   Asp   2 2 0 0 4 0 2
  Famil Kamilli  1904   Asp   2 2 0 0 4 0 2
3   Marsel Sharafutdinov  2034   Asp   2 2 0 0 4 0 2
4   Jan Groenendijk MF 2214   Asp   2 2 0 0 4 0 2
5   Uladzislau Valjuk MF 2108   Asp   2 2 0 0 4 0 2
6   Bogdan Bankowski  1908   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Egor Bobkov  2037   Asp   2 1 1 0 3 0 3
9   Tomas Sveikauskis    Asp   2 1 1 0 3 0 3
10   Iahor Khanukajeu  1998   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Dzmitry Nemets  1958   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Domenico Fabbricatore    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Damiano Leonardi    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Karol Cichocki  2091   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Edgars Straumanis  1900   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Jitse Slump  2148   Asp   2 1 0 1 2 0 2
  Vugar Babajew    Asp   2 1 0 1 2 0 2
  Andreas Tulva  1943   Asp   2 1 0 1 2 0 2
19   Davids Benderskis  1952   Asp   2 0 1 1 1 0 4
  Mitchel Mensinga  1986   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Vladislav Kazanskij    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Filip Puc  1915   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Ilya Romanov    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Bert Van Hauwermeiren  1945   Asp   2 0 1 1 1 0 2
25   Denis Mezhenin  1980   Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Aleksandr Bikov    Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Martins Zemlitis    Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Wouter Kindt  1808   Asp   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 do 07-08-2014  Wouter Kindt (1808) - Edgars Straumanis (1900) 0-2
 Martins Zemlitis  - Vugar Babajew  0-2
 Ilya Romanov  - Filip Puc (1915) 1-1
 Aleksandr Bikov  - Andreas Tulva (1943) 0-2
 Davids Benderskis (1952) - Bert Van Hauwermeiren (1945) 1-1
 Jitse Slump (2148) - Denis Mezhenin (1980) 2-0
 Mitchel Mensinga (1986) - Egor Bobkov (2037) 0-2
 Iahor Khanukajeu (1998) - Marsel Sharafutdinov (2034) 0-2
 Vladislav Kazanskij  - Dmitrijs Brovkins (1900) 0-2
 Karol Cichocki (2091) - Famil Kamilli (1904) 0-2
 Damiano Leonardi  - Valery Razayeu (1942) 0-2
 Tomas Sveikauskis  - Bogdan Bankowski (1908) 1-1
 Uladzislau Valjuk (2108) - Domenico Fabbricatore  2-0
 Jan Groenendijk (2214) - Dzmitry Nemets (1958) 2-0