HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk MF 2214   Asp   3 3 0 0 6 3 7
2   Marsel Sharafutdinov  2034   Asp   3 3 0 0 6 3 7
3   Famil Kamilli  1904   Asp   3 2 1 0 5 4 9
4   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   3 2 1 0 5 3 6
5   Uladzislau Valjuk MF 2108   Asp   3 2 1 0 5 2 7
6   Karol Cichocki  2091   Asp   3 2 0 1 4 3 8
7   Tomas Sveikauskis    Asp   3 1 2 0 4 3 6
8   Edgars Straumanis  1900   Asp   3 2 0 1 4 2 8
  Valery Razayeu  1942   Asp   3 2 0 1 4 2 8
  Jitse Slump  2148   Asp   3 2 0 1 4 2 5
11   Egor Bobkov  2037   Asp   3 1 1 1 3 5 11
12   Dzmitry Nemets  1958   Asp   3 1 1 1 3 4 10
  Bogdan Bankowski  1908   Asp   3 1 1 1 3 4 9
  Vugar Babajew    Asp   3 1 1 1 3 4 8
15   Filip Puc  1915   Asp   3 1 1 1 3 3 7
  Ilya Romanov    Asp   3 1 1 1 3 3 6
17   Andreas Tulva  1943   Asp   3 1 1 1 3 2 5
18   Mitchel Mensinga  1986   Asp   3 1 1 1 3 1 4
19   Iahor Khanukajeu  1998   Asp   3 1 0 2 2 4 10
  Denis Mezhenin  1980   Asp   3 1 0 2 2 4 10
  Domenico Fabbricatore    Asp   3 1 0 2 2 4 9
  Damiano Leonardi    Asp   3 1 0 2 2 4 8
23   Martins Zemlitis    Asp   3 1 0 2 2 3 8
24   Davids Benderskis  1952   Asp   3 0 1 2 1 3 8
  Vladislav Kazanskij    Asp   3 0 1 2 1 3 8
26   Bert Van Hauwermeiren  1945   Asp   3 0 1 2 1 2 5
27   Aleksandr Bikov    Asp   3 0 0 3 0 3 7
28   Wouter Kindt  1808   Asp   3 0 0 3 0 2 6
 Ronde 3 
 do 07-08-2014  Martins Zemlitis  - Aleksandr Bikov  2-0
 Denis Mezhenin (1980) - Wouter Kindt (1808) 2-0
 Ilya Romanov  - Vladislav Kazanskij  2-0
 Bert Van Hauwermeiren (1945) - Filip Puc (1915) 0-2
 Mitchel Mensinga (1986) - Davids Benderskis (1952) 2-0
 Domenico Fabbricatore  - Edgars Straumanis (1900) 0-2
 Karol Cichocki (2091) - Iahor Khanukajeu (1998) 2-0
 Jitse Slump (2148) - Damiano Leonardi  2-0
 Andreas Tulva (1943) - Dzmitry Nemets (1958) 1-1
 Dmitrijs Brovkins (1900) - Bogdan Bankowski (1908) 2-0
 Vugar Babajew  - Tomas Sveikauskis  1-1
 Valery Razayeu (1942) - Jan Groenendijk (2214) 0-2
 Famil Kamilli (1904) - Uladzislau Valjuk (2108) 1-1
 Marsel Sharafutdinov (2034) - Egor Bobkov (2037) 2-0