HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk MF 2214   Asp   4 4 0 0 8 8 14
2   Famil Kamilli  1904   Asp   4 2 2 0 6 10 16
3   Uladzislau Valjuk MF 2108   Asp   4 2 2 0 6 9 15
4   Marsel Sharafutdinov  2034   Asp   4 3 0 1 6 8 16
5   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   4 2 2 0 6 8 14
6   Tomas Sveikauskis    Asp   4 2 2 0 6 7 12
7   Bogdan Bankowski  1908   Asp   4 2 1 1 5 11 17
8   Karol Cichocki  2091   Asp   4 2 1 1 5 8 14
9   Jitse Slump  2148   Asp   4 2 1 1 5 7 13
  Edgars Straumanis  1900   Asp   4 2 1 1 5 7 13
11   Ilya Romanov    Asp   4 2 1 1 5 6 11
  Mitchel Mensinga  1986   Asp   4 2 1 1 5 6 9
13   Andreas Tulva  1943   Asp   4 2 1 1 5 5 8
14   Valery Razayeu  1942   Asp   4 2 0 2 4 8 16
15   Denis Mezhenin  1980   Asp   4 2 0 2 4 7 15
16   Martins Zemlitis    Asp   4 2 0 2 4 5 11
17   Egor Bobkov  2037   Asp   4 1 1 2 3 11 17
18   Dzmitry Nemets  1958   Asp   4 1 1 2 3 10 18
  Vugar Babajew    Asp   4 1 1 2 3 10 16
  Filip Puc  1915   Asp   4 1 1 2 3 10 16
21   Davids Benderskis  1952   Asp   4 1 1 2 3 8 14
22   Bert Van Hauwermeiren  1945   Asp   4 1 1 2 3 5 8
23   Domenico Fabbricatore    Asp   4 1 0 3 2 9 15
  Iahor Khanukajeu  1998   Asp   4 1 0 3 2 9 15
  Damiano Leonardi    Asp   4 1 0 3 2 9 14
26   Vladislav Kazanskij    Asp   4 0 1 3 1 10 16
27   Aleksandr Bikov    Asp   4 0 1 3 1 8 13
28   Wouter Kindt  1808   Asp   4 0 1 3 1 6 11
 Ronde 4 
 do 07-08-2014  Aleksandr Bikov  - Wouter Kindt (1808) 1-1
 Davids Benderskis (1952) - Vladislav Kazanskij  2-0
 Iahor Khanukajeu (1998) - Denis Mezhenin (1980) 0-2
 Domenico Fabbricatore  - Martins Zemlitis  0-2
 Damiano Leonardi  - Bert Van Hauwermeiren (1945) 0-2
 Ilya Romanov  - Vugar Babajew  2-0
 Bogdan Bankowski (1908) - Filip Puc (1915) 2-0
 Dzmitry Nemets (1958) - Mitchel Mensinga (1986) 0-2
 Egor Bobkov (2037) - Andreas Tulva (1943) 0-2
 Tomas Sveikauskis  - Valery Razayeu (1942) 2-0
 Edgars Straumanis (1900) - Karol Cichocki (2091) 1-1
 Uladzislau Valjuk (2108) - Dmitrijs Brovkins (1900) 1-1
 Famil Kamilli (1904) - Jitse Slump (2148) 1-1
 Jan Groenendijk (2214) - Marsel Sharafutdinov (2034) 2-0