HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk MF 2214   Asp   5 4 1 0 9 18 26
2   Marsel Sharafutdinov  2034   Asp   5 4 0 1 8 16 25
3   Famil Kamilli  1904   Asp   5 2 3 0 7 19 26
4   Bogdan Bankowski  1908   Asp   5 3 1 1 7 18 25
5   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   5 2 3 0 7 17 26
6   Jitse Slump  2148   Asp   5 3 1 1 7 16 23
7   Tomas Sveikauskis    Asp   5 2 3 0 7 16 23
8   Uladzislau Valjuk MF 2108   Asp   5 2 2 1 6 18 26
9   Karol Cichocki  2091   Asp   5 2 2 1 6 16 23
10   Denis Mezhenin  1980   Asp   5 3 0 2 6 15 24
  Edgars Straumanis  1900   Asp   5 2 2 1 6 15 23
12   Ilya Romanov    Asp   5 2 2 1 6 14 21
13   Andreas Tulva  1943   Asp   5 2 2 1 6 11 17
14   Dzmitry Nemets  1958   Asp   5 2 1 2 5 18 27
15   Filip Puc  1915   Asp   5 2 1 2 5 16 23
16   Mitchel Mensinga  1986   Asp   5 2 1 2 5 13 20
17   Egor Bobkov  2037   Asp   5 1 2 2 4 18 26
18   Valery Razayeu  1942   Asp   5 2 0 3 4 15 24
19   Iahor Khanukajeu  1998   Asp   5 2 0 3 4 14 22
20   Martins Zemlitis    Asp   5 2 0 3 4 13 20
21   Davids Benderskis  1952   Asp   5 1 2 2 4 12 18
22   Vugar Babajew    Asp   5 1 1 3 3 17 24
23   Vladislav Kazanskij    Asp   5 1 1 3 3 15 22
24   Domenico Fabbricatore    Asp   5 1 1 3 3 13 19
25   Bert Van Hauwermeiren  1945   Asp   5 1 1 3 3 12 17
26   Damiano Leonardi    Asp   5 1 0 4 2 14 21
27   Wouter Kindt  1808   Asp   5 0 2 3 2 13 19
28   Aleksandr Bikov    Asp   5 0 1 4 1 11 17
 Ronde 5 
 do 07-08-2014  Vladislav Kazanskij  - Aleksandr Bikov  2-0
 Damiano Leonardi  - Iahor Khanukajeu (1998) 0-2
 Wouter Kindt (1808) - Domenico Fabbricatore  1-1
 Egor Bobkov (2037) - Davids Benderskis (1952) 1-1
 Filip Puc (1915) - Vugar Babajew  2-0
 Denis Mezhenin (1980) - Valery Razayeu (1942) 2-0
 Bert Van Hauwermeiren (1945) - Dzmitry Nemets (1958) 0-2
 Edgars Straumanis (1900) - Ilya Romanov  1-1
 Jitse Slump (2148) - Mitchel Mensinga (1986) 2-0
 Andreas Tulva (1943) - Karol Cichocki (2091) 1-1
 Martins Zemlitis  - Bogdan Bankowski (1908) 0-2
 Marsel Sharafutdinov (2034) - Uladzislau Valjuk (2108) 2-0
 Tomas Sveikauskis  - Famil Kamilli (1904) 1-1
 Dmitrijs Brovkins (1900) - Jan Groenendijk (2214) 1-1