HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk MF 2214   Asp   6 4 2 0 10 30 40
2   Marsel Sharafutdinov  2034   Asp   6 5 0 1 10 26 36
3   Tomas Sveikauskis    Asp   6 3 3 0 9 25 32
4   Jitse Slump  2148   Asp   6 3 2 1 8 28 38
5   Denis Mezhenin  1980   Asp   6 4 0 2 8 26 36
6   Karol Cichocki  2091   Asp   6 3 2 1 8 25 33
7   Andreas Tulva  1943   Asp   6 3 2 1 8 24 32
8   Famil Kamilli  1904   Asp   6 2 3 1 7 31 40
9   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   6 2 3 1 7 29 39
10   Bogdan Bankowski  1908   Asp   6 3 1 2 7 27 37
  Dzmitry Nemets  1958   Asp   6 3 1 2 7 27 37
12   Uladzislau Valjuk MF 2108   Asp   6 2 3 1 7 24 34
13   Edgars Straumanis  1900   Asp   6 2 2 2 6 25 35
  Valery Razayeu  1942   Asp   6 3 0 3 6 25 35
  Egor Bobkov  2037   Asp   6 2 2 2 6 25 35
  Mitchel Mensinga  1986   Asp   6 2 2 2 6 25 33
17   Iahor Khanukajeu  1998   Asp   6 3 0 3 6 24 34
18   Ilya Romanov    Asp   6 2 2 2 6 23 31
19   Filip Puc  1915   Asp   6 2 1 3 5 25 34
20   Vugar Babajew    Asp   6 2 1 3 5 23 32
21   Vladislav Kazanskij    Asp   6 2 1 3 5 19 26
22   Damiano Leonardi    Asp   6 2 0 4 4 23 31
  Davids Benderskis  1952   Asp   6 1 2 3 4 23 30
24   Martins Zemlitis    Asp   6 2 0 4 4 21 28
25   Bert Van Hauwermeiren  1945   Asp   6 1 1 4 3 19 26
26   Domenico Fabbricatore    Asp   6 1 1 4 3 18 25
27   Wouter Kindt  1808   Asp   6 0 2 4 2 20 28
28   Aleksandr Bikov    Asp   6 0 1 5 1 19 27
 Ronde 6 
 do 07-08-2014  Aleksandr Bikov  - Damiano Leonardi  0-2
 Domenico Fabbricatore  - Vladislav Kazanskij  0-2
 Vugar Babajew  - Wouter Kindt (1808) 2-0
 Iahor Khanukajeu (1998) - Davids Benderskis (1952) 2-0
 Valery Razayeu (1942) - Martins Zemlitis  2-0
 Egor Bobkov (2037) - Bert Van Hauwermeiren (1945) 2-0
 Dzmitry Nemets (1958) - Filip Puc (1915) 2-0
 Tomas Sveikauskis  - Dmitrijs Brovkins (1900) 2-0
 Uladzislau Valjuk (2108) - Mitchel Mensinga (1986) 1-1
 Karol Cichocki (2091) - Ilya Romanov  2-0
 Denis Mezhenin (1980) - Edgars Straumanis (1900) 2-0
 Famil Kamilli (1904) - Andreas Tulva (1943) 0-2
 Bogdan Bankowski (1908) - Marsel Sharafutdinov (2034) 0-2
 Jan Groenendijk (2214) - Jitse Slump (2148) 1-1