HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk MF 2214   Asp   7 5 2 0 12 43 55
2   Marsel Sharafutdinov  2034   Asp   7 6 0 1 12 38 50
3   Jitse Slump  2148   Asp   7 4 2 1 10 40 52
4   Denis Mezhenin  1980   Asp   7 4 1 2 9 40 52
  Famil Kamilli  1904   Asp   7 3 3 1 9 40 50
6   Tomas Sveikauskis    Asp   7 3 3 1 9 38 50
7   Karol Cichocki  2091   Asp   7 3 3 1 9 38 47
8   Dzmitry Nemets  1958   Asp   7 3 2 2 8 40 52
9   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   7 2 4 1 8 38 50
  Andreas Tulva  1943   Asp   7 3 2 2 8 38 50
11   Iahor Khanukajeu  1998   Asp   7 4 0 3 8 34 46
12   Bogdan Bankowski  1908   Asp   7 3 1 3 7 40 52
13   Uladzislau Valjuk MF 2108   Asp   7 2 3 2 7 39 51
14   Mitchel Mensinga  1986   Asp   7 2 3 2 7 36 46
15   Egor Bobkov  2037   Asp   7 2 3 2 7 35 47
16   Valery Razayeu  1942   Asp   7 3 1 3 7 34 46
  Ilya Romanov    Asp   7 2 3 2 7 34 43
18   Filip Puc  1915   Asp   7 3 1 3 7 32 41
19   Vladislav Kazanskij    Asp   7 3 1 3 7 29 37
20   Edgars Straumanis  1900   Asp   7 2 2 3 6 38 50
21   Vugar Babajew    Asp   7 2 1 4 5 34 43
22   Damiano Leonardi    Asp   7 2 1 4 5 33 43
  Davids Benderskis  1952   Asp   7 1 3 3 5 33 41
24   Bert Van Hauwermeiren  1945   Asp   7 2 1 4 5 29 37
25   Domenico Fabbricatore    Asp   7 2 1 4 5 24 31
26   Martins Zemlitis    Asp   7 2 0 5 4 31 40
27   Wouter Kindt  1808   Asp   7 0 2 5 2 29 38
28   Aleksandr Bikov    Asp   7 0 1 6 1 28 36
 Ronde 7 
 do 07-08-2014  Domenico Fabbricatore  - Aleksandr Bikov  2-0
 Bert Van Hauwermeiren (1945) - Wouter Kindt (1808) 2-0
 Damiano Leonardi  - Davids Benderskis (1952) 1-1
 Vladislav Kazanskij  - Vugar Babajew  2-0
 Filip Puc (1915) - Martins Zemlitis  2-0
 Edgars Straumanis (1900) - Iahor Khanukajeu (1998) 0-2
 Mitchel Mensinga (1986) - Ilya Romanov  1-1
 Dmitrijs Brovkins (1900) - Dzmitry Nemets (1958) 1-1
 Valery Razayeu (1942) - Egor Bobkov (2037) 1-1
 Bogdan Bankowski (1908) - Famil Kamilli (1904) 0-2
 Karol Cichocki (2091) - Denis Mezhenin (1980) 1-1
 Jitse Slump (2148) - Uladzislau Valjuk (2108) 2-0
 Marsel Sharafutdinov (2034) - Tomas Sveikauskis  2-0
 Andreas Tulva (1943) - Jan Groenendijk (2214) 0-2