HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Marsel Sharafutdinov  2034   Asp   8 7 0 1 14 56 70
2   Jan Groenendijk MF 2214   Asp   8 6 2 0 14 56 70
3   Tomas Sveikauskis    Asp   8 4 3 1 11 52 66
4   Jitse Slump  2148   Asp   8 4 2 2 10 59 73
5   Denis Mezhenin  1980   Asp   8 4 2 2 10 54 68
  Famil Kamilli  1904   Asp   8 3 4 1 10 54 65
7   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   8 2 5 1 9 54 68
8   Dzmitry Nemets  1958   Asp   8 3 3 2 9 51 65
  Karol Cichocki  2091   Asp   8 3 3 2 9 51 65
10   Uladzislau Valjuk MF 2108   Asp   8 3 3 2 9 50 64
11   Valery Razayeu  1942   Asp   8 4 1 3 9 49 63
12   Iahor Khanukajeu  1998   Asp   8 4 1 3 9 48 62
13   Egor Bobkov  2037   Asp   8 3 3 2 9 47 61
14   Andreas Tulva  1943   Asp   8 3 2 3 8 54 68
15   Bogdan Bankowski  1908   Asp   8 3 2 3 8 52 66
16   Filip Puc  1915   Asp   8 3 2 3 8 46 57
17   Mitchel Mensinga  1986   Asp   8 2 3 3 7 50 60
18   Edgars Straumanis  1900   Asp   8 2 3 3 7 49 63
19   Ilya Romanov    Asp   8 2 3 3 7 46 55
20   Vladislav Kazanskij    Asp   8 3 1 4 7 43 52
  Davids Benderskis  1952   Asp   8 2 3 3 7 43 52
22   Vugar Babajew    Asp   8 3 1 4 7 42 53
23   Damiano Leonardi    Asp   8 2 2 4 6 44 54
24   Martins Zemlitis    Asp   8 3 0 5 6 40 50
25   Domenico Fabbricatore    Asp   8 2 2 4 6 33 42
26   Bert Van Hauwermeiren  1945   Asp   8 2 1 5 5 43 52
27   Wouter Kindt  1808   Asp   8 0 2 6 2 40 50
28   Aleksandr Bikov    Asp   8 0 1 7 1 40 49
 Ronde 8 
 do 07-08-2014  Domenico Fabbricatore  - Damiano Leonardi  1-1
 Wouter Kindt (1808) - Martins Zemlitis  0-2
 Vugar Babajew  - Bert Van Hauwermeiren (1945) 2-0
 Aleksandr Bikov  - Davids Benderskis (1952) 0-2
 Mitchel Mensinga (1986) - Valery Razayeu (1942) 0-2
 Egor Bobkov (2037) - Ilya Romanov  2-0
 Uladzislau Valjuk (2108) - Vladislav Kazanskij  2-0
 Bogdan Bankowski (1908) - Edgars Straumanis (1900) 1-1
 Dzmitry Nemets (1958) - Iahor Khanukajeu (1998) 1-1
 Filip Puc (1915) - Dmitrijs Brovkins (1900) 1-1
 Denis Mezhenin (1980) - Famil Kamilli (1904) 1-1
 Jan Groenendijk (2214) - Karol Cichocki (2091) 2-0
 Tomas Sveikauskis  - Andreas Tulva (1943) 2-0
 Marsel Sharafutdinov (2034) - Jitse Slump (2148) 2-0