HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Girls Dabki 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Blitz Juniors Boys 
 Blitz Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Blitz Cadets Boys 
 Blitz Cadets Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Elena Cesnokova MFF 2047   Asp   9 3 6 0 12 75 87
2   Rufina Ajupova MFF 1965   Asp   9 3 6 0 12 74 86
3   Angelina Popova MFF 2080   Asp   9 4 4 1 12 72 84
4   Leticija Dubickaite  1889   Asp   9 3 5 1 11 75 87
5   Agata Parahina  1913   Asp   9 3 5 1 11 74 86
6   Palina Petrusiova  1902   Asp   9 3 5 1 11 70 82
7   Odgerel Molomjamts  1994   Asp   9 3 5 1 11 68 80
8   Maryia Mironava  1953   Asp   9 2 7 0 11 66 78
9   Marija Koleda  1854   Asp   9 3 5 1 11 63 74
10   Anastasiya Glushko  1893   Asp   9 3 4 2 10 79 91
11   Anneli Trees  1853   Asp   9 3 4 2 10 66 78
12   Digna Jonikaite  1875   Asp   9 3 4 2 10 63 74
13   Ieva Pileckaite    Asp   9 1 8 0 10 61 71
14   Katarzyna Stanczuk  1903   Asp   9 1 7 1 9 72 84
15   Siqi Xu  1918   Asp   9 3 3 3 9 71 83
16   Marta Bankowska  1878   Asp   9 3 3 3 9 63 75
17   Ya Sai MFF 2015   Asp   9 3 3 3 9 60 71
18   Aleksandra Szturomska  1903   Asp   9 2 5 2 9 55 66
19   Ganna Dmytrenko  1946   Asp   9 1 6 2 8 71 83
20   Kherlenmurun Ganbaa  1907   Asp   9 2 4 3 8 67 78
21   Marieke Altena  1861   Asp   9 3 2 4 8 59 71
22   Anais Bonnetot  1855   Asp   9 2 4 3 8 56 66
23   Karolina Babiak  1867   Asp   9 2 3 4 7 53 64
24   Julia Mezgier    Asp   9 2 3 4 7 52 61
25   Britta-Elisabeth Koorem  1854   Asp   9 1 5 3 7 50 59
26   Gandiimaa Sosorbaram    Asp   9 2 2 5 6 66 78
27   Tamar Visser    Asp   9 2 1 6 5 57 68
28   Aleksandra Mazij  1853   Asp   9 0 1 8 1 55 66
Elena CesnokovaRufina AjupovaAngelina Popova
Leticija DubickaiteAgata ParahinaPalina Petrusiova
Odgerel MolomjamtsMaryia MironavaMarija Koleda
Anastasiya GlushkoAnneli TreesDigna Jonikaite
Katarzyna StanczukSiqi Xu
Marta BankowskaYa SaiAleksandra Szturomska
Ganna DmytrenkoKherlenmurun Ganbaa
 Ronde 9 
 ma 22-12-2014  Elena Cesnokova (2047) - Maryia Mironava (1953) 1-1Partij
 Digna Jonikaite (1875) - Marieke Altena (1861) 2-0Partij
 Rufina Ajupova (1965) - Leticija Dubickaite (1889) 2-0
 Angelina Popova (2080) - Odgerel Molomjamts (1994) 1-1
 Agata Parahina (1913) - Anastasiya Glushko (1893) 1-1
 Siqi Xu (1918) - Palina Petrusiova (1902) 0-2
 Ya Sai (2015) - Marija Koleda (1854) 0-2R
 Ieva Pileckaite  - Katarzyna Stanczuk (1903) 1-1
 Ganna Dmytrenko (1946) - Anneli Trees (1853) 0-2
 Kherlenmurun Ganbaa (1907) - Marta Bankowska (1878) 0-2
 Julia Mezgier  - Anais Bonnetot (1855) 1-1
 Aleksandra Szturomska (1903) - Aleksandra Mazij (1853) 2-0
 Britta-Elisabeth Koorem (1854) - Gandiimaa Sosorbaram  2-0
 Tamar Visser  - Karolina Babiak (1867) 1-1