HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Cadets Boys Dabki 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Blitz Juniors Boys 
 Blitz Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Blitz Cadets Boys 
 Blitz Cadets Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk MI 1349   Asp   9 7 2 0 16 79 92
2   Egor Bobkov    Asp   9 6 1 2 13 81 97
3   Uladzislau Valjuk MF 1223   Asp   9 6 1 2 13 75 91
4   Marsel Sharafutdinov    Asp   9 5 2 2 12 77 93
5   Denis Mezhenin    Asp   9 5 2 2 12 72 88
6   Ayal Gerasimov    Asp   9 4 4 1 12 69 82
7   Dmitrijs Brovkins    Asp   9 5 2 2 12 63 76
8   Jitse Slump MF 1246   Asp   9 5 1 3 11 66 82
9   Karol Cichocki    Asp   9 4 3 2 11 66 82
10   Jakub Gazda    Asp   9 4 2 3 10 79 95
11   Santosh Bhagwandas    Asp   9 3 4 2 10 73 86
12   Zhenyu Li    Asp   9 3 4 2 10 70 86
13   Rohit Sewdajal    Asp   9 3 4 2 10 70 83
14   Anthony Alavoine    Asp   9 2 6 1 10 65 77
15   Valery Razayeu    Asp   9 4 2 3 10 65 77
16   Edgars Straumanis    Asp   9 5 0 4 10 56 68
17   Andreas Tulva    Asp   9 4 1 4 9 73 86
18   Bogdan Bankowski    Asp   9 3 3 3 9 71 84
19   Arwien Bhagwandas    Asp   9 2 5 2 9 68 80
20   Yifu Du    Asp   9 4 1 4 9 66 78
21   Anastase Leclerc    Asp   9 2 5 2 9 63 75
22   Mitchel Mensinga  1156   Asp   9 3 3 3 9 61 73
23   Shiirevjamts Munkhbaatar    Asp   9 3 3 3 9 58 68
24   Gunars Gribuska    Asp   9 4 1 4 9 53 63
25   Tomas Sveikauskis    Asp   9 2 4 3 8 70 86
26   Weiming Ji    Asp   9 4 0 5 8 59 71
27   Davids Benderskis    Asp   9 3 2 4 8 58 70
28   Natale Laganà    Asp   9 4 0 5 8 51 61
29   Dzmitry Nemets    Asp   9 3 1 5 7 60 71
30   Filip Puc    Asp   9 2 3 4 7 55 67
31   Adam Biadisiewicz    Asp   9 3 1 5 7 54 64
32   Victor Laleuw    Asp   9 2 3 4 7 52 64
33   Chuluunbaatar Badamsambuu    Asp   9 3 1 5 7 51 61
34   Martins Zemlitis    Asp   9 2 2 5 6 59 71
35   Kacper Kornas    Asp   9 1 4 4 6 47 57
36   Krzysztof Labuda    Asp   9 2 1 6 5 54 65
37   Marcel Skrobek    Asp   9 1 1 7 3 47 55
38   Adriana Dyrda    Asp   9 0 1 8 1 52 64
 Ronde 9 
 za 20-12-2014  Egor Bobkov  - Uladzislau Valjuk (1223) 2-0
 Marsel Sharafutdinov  - Anthony Alavoine  2-0
 Rohit Sewdajal  - Ayal Gerasimov  0-2
 Valery Razayeu  - Denis Mezhenin  0-2
 Dmitrijs Brovkins  - Jakub Gazda  2-0
 Zhenyu Li  - Santosh Bhagwandas  1-1
 Jitse Slump (1246) - Bogdan Bankowski  2-0
 Tomas Sveikauskis  - Edgars Straumanis  0-2
 Anastase Leclerc  - Andreas Tulva  1-1
 Arwien Bhagwandas  - Shiirevjamts Munkhbaatar  1-1
 Yifu Du  - Weiming Ji  2-0
 Mitchel Mensinga (1156) - Chuluunbaatar Badamsambuu  2-0
 Filip Puc  - Gunars Gribuska  0-2
 Davids Benderskis  - Dzmitry Nemets  2-0
 Adam Biadisiewicz  - Victor Laleuw  1-1
 Natale Laganà  - Krzysztof Labuda  2-0
 Kacper Kornas  - Marcel Skrobek  1-1
 Martins Zemlitis  - Adriana Dyrda  2-0
 Jan Groenendijk (1349) - Karol Cichocki  2-0