HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Cadets Boys Dabki 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Blitz Juniors Boys 
 Blitz Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Blitz Cadets Boys 
 Blitz Cadets Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Egor Bobkov  2028   Asp   1 1 0 0 2 0 0
2   Marsel Sharafutdinov  2047   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Arwien Bhagwandas  1961   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Andreas Tulva  1971   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Victor Laleuw    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Tomas Sveikauskis    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Natale Lagana    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Yifu Du  1933   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Ayal Gerasimov  2014   Asp   1 1 0 0 2 0 0
11   Bogdan Bankowski  1904   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
12   Valery Razayeu  1996   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
13   Anthony Alavoine  1997   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
14   Rohit Sewdajal  1900   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
15   Zhenyu Li  2073   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
16   Jitse Slump MF 2194   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
17   Uladzislau Valjuk MF 2114   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
18   Jan Groenendijk MI 2272   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
19   Krzysztof Labuda  1905   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Martins Zemlitis  1900   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Denis Mezhenin  2022   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Chuluunbaatar Badamsambuu    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Santosh Bhagwandas  1903   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Davids Benderskis  1938   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Anastase Leclerc  1971   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Shiirevjamts Munkhbaatar  1953   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Mitchel Mensinga  1992   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Filip Puc  1912   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
29   Karol Cichocki  2070   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
30   Edgars Straumanis  1913   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Jakub Gazda  1974   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Kacper Kornas    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Marcel Skrobek    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Gunars Gribuska    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Weiming Ji  1988   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Dzmitry Nemets  2013   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Adam Biadisiewicz  1987   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Adriana Dyrda    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 za 20-12-2014  Weiming Ji (1988) - Marsel Sharafutdinov (2047) 0-2
 Egor Bobkov (2028) - Jakub Gazda (1974) 2-0
 Marcel Skrobek  - Natale Lagana  0-2
 Filip Puc (1912) - Chuluunbaatar Badamsambuu  1-1
 Adriana Dyrda  - Dmitrijs Brovkins (1900) 0-2
 Bogdan Bankowski (1904) - Martins Zemlitis (1900) 1-1
 Santosh Bhagwandas (1903) - Denis Mezhenin (2022) 1-1
 Davids Benderskis (1938) - Krzysztof Labuda (1905) 1-1
 Anthony Alavoine (1997) - Anastase Leclerc (1971) 1-1
 Shiirevjamts Munkhbaatar (1953) - Mitchel Mensinga (1992) 1-1
 Adam Biadisiewicz (1987) - Arwien Bhagwandas (1961) 0-2
 Valery Razayeu (1996) - Rohit Sewdajal (1900) 1-1
 Andreas Tulva (1971) - Karol Cichocki (2070) 2-0
 Jan Groenendijk (2272) - Uladzislau Valjuk (2114) 1-1
 Victor Laleuw  - Dzmitry Nemets (2013) 2-0
 Tomas Sveikauskis  - Gunars Gribuska  2-0
 Yifu Du (1933) - Kacper Kornas  2-0
 Jitse Slump (2194) - Zhenyu Li (2073) 1-1
 Edgars Straumanis (1913) - Ayal Gerasimov (2014) 0-2