HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Cadets Boys Dabki 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Blitz Juniors Boys 
 Blitz Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Blitz Cadets Boys 
 Blitz Cadets Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Natale Laganà    Asp   2 2 0 0 4 0 2
  Marsel Sharafutdinov  2047   Asp   2 2 0 0 4 0 2
  Andreas Tulva  1971   Asp   2 2 0 0 4 0 2
4   Uladzislau Valjuk MF 2114   Asp   2 1 1 0 3 0 3
5   Egor Bobkov  2028   Asp   2 1 1 0 3 0 3
6   Jan Groenendijk MI 2272   Asp   2 1 1 0 3 0 3
7   Denis Mezhenin  2022   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Santosh Bhagwandas  1903   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Ayal Gerasimov  2014   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Tomas Sveikauskis    Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Arwien Bhagwandas  1961   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Bogdan Bankowski  1904   Asp   2 1 1 0 3 0 2
  Anastase Leclerc  1971   Asp   2 1 1 0 3 0 2
14   Rohit Sewdajal  1900   Asp   2 1 1 0 3 0 2
15   Yifu Du  1933   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Victor Laleuw    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   2 1 0 1 2 0 4
18   Karol Cichocki  2070   Asp   2 1 0 1 2 0 4
19   Martins Zemlitis  1900   Asp   2 0 2 0 2 0 3
20   Valery Razayeu  1996   Asp   2 0 2 0 2 0 3
21   Adam Biadisiewicz  1987   Asp   2 1 0 1 2 0 3
22   Anthony Alavoine  1997   Asp   2 0 2 0 2 0 3
23   Jakub Gazda  1974   Asp   2 1 0 1 2 0 3
  Mitchel Mensinga  1992   Asp   2 0 2 0 2 0 2
  Kacper Kornas    Asp   2 1 0 1 2 0 2
  Dzmitry Nemets  2013   Asp   2 1 0 1 2 0 2
27   Chuluunbaatar Badamsambuu    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Filip Puc  1912   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Shiirevjamts Munkhbaatar  1953   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Krzysztof Labuda  1905   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Davids Benderskis  1938   Asp   2 0 1 1 1 0 3
32   Jitse Slump MF 2194   Asp   2 0 1 1 1 0 3
33   Zhenyu Li  2073   Asp   2 0 1 1 1 0 3
34   Weiming Ji  1988   Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Marcel Skrobek    Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Edgars Straumanis  1913   Asp   2 0 0 2 0 0 3
  Gunars Gribuska    Asp   2 0 0 2 0 0 3
  Adriana Dyrda    Asp   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 za 20-12-2014  Dzmitry Nemets (2013) - Marcel Skrobek  2-0
 Gunars Gribuska  - Adam Biadisiewicz (1987) 0-2
 Karol Cichocki (2070) - Adriana Dyrda  2-0
 Kacper Kornas  - Weiming Ji (1988) 2-0
 Jakub Gazda (1974) - Edgars Straumanis (1913) 2-0
 Chuluunbaatar Badamsambuu  - Santosh Bhagwandas (1903) 0-2
 Denis Mezhenin (2022) - Filip Puc (1912) 2-0
 Shiirevjamts Munkhbaatar (1953) - Bogdan Bankowski (1904) 0-2
 Mitchel Mensinga (1992) - Valery Razayeu (1996) 1-1
 Martins Zemlitis (1900) - Anthony Alavoine (1997) 1-1
 Rohit Sewdajal (1900) - Davids Benderskis (1938) 2-0
 Krzysztof Labuda (1905) - Anastase Leclerc (1971) 0-2
 Uladzislau Valjuk (2114) - Jitse Slump (2194) 2-0
 Zhenyu Li (2073) - Jan Groenendijk (2272) 0-2
 Marsel Sharafutdinov (2047) - Yifu Du (1933) 2-0
 Ayal Gerasimov (2014) - Egor Bobkov (2028) 1-1
 Natale Laganà  - Victor Laleuw  2-0
 Dmitrijs Brovkins (1900) - Andreas Tulva (1971) 0-2
 Arwien Bhagwandas (1961) - Tomas Sveikauskis  1-1