HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Cadets Boys Dabki 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Blitz Juniors Boys 
 Blitz Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Blitz Cadets Boys 
 Blitz Cadets Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Andreas Tulva  1971   Asp   3 3 0 0 6 4 8
2   Santosh Bhagwandas  1903   Asp   3 2 1 0 5 3 8
  Denis Mezhenin  2022   Asp   3 2 1 0 5 3 8
4   Jan Groenendijk MI 2272   Asp   3 2 1 0 5 3 8
5   Uladzislau Valjuk MF 2114   Asp   3 2 1 0 5 3 8
6   Marsel Sharafutdinov  2047   Asp   3 2 1 0 5 3 7
7   Egor Bobkov  2028   Asp   3 2 1 0 5 3 7
8   Arwien Bhagwandas  1961   Asp   3 1 2 0 4 3 8
  Martins Zemlitis  1900   Asp   3 1 2 0 4 3 7
10   Anthony Alavoine  1997   Asp   3 1 2 0 4 3 7
11   Karol Cichocki  2070   Asp   3 2 0 1 4 2 8
12   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   3 2 0 1 4 2 8
  Natale Lagana    Asp   3 2 0 1 4 2 8
  Jakub Gazda  1974   Asp   3 2 0 1 4 2 7
15   Ayal Gerasimov  2014   Asp   3 1 1 1 3 5 10
16   Anastase Leclerc  1971   Asp   3 1 1 1 3 4 9
  Bogdan Bankowski  1904   Asp   3 1 1 1 3 4 9
  Tomas Sveikauskis    Asp   3 1 1 1 3 4 9
19   Yifu Du  1933   Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Mitchel Mensinga  1992   Asp   3 0 3 0 3 3 6
  Shiirevjamts Munkhbaatar  1953   Asp   3 1 1 1 3 3 6
22   Jitse Slump MF 2194   Asp   3 1 1 1 3 2 7
23   Rohit Sewdajal  1900   Asp   3 1 1 1 3 2 7
24   Filip Puc  1912   Asp   3 1 1 1 3 1 6
25   Adam Biadisiewicz  1987   Asp   3 1 0 2 2 4 8
  Victor Laleuw    Asp   3 1 0 2 2 4 8
27   Zhenyu Li  2073   Asp   3 0 2 1 2 3 8
28   Kacper Kornas    Asp   3 1 0 2 2 3 7
  Edgars Straumanis  1913   Asp   3 1 0 2 2 3 7
30   Valery Razayeu  1996   Asp   3 0 2 1 2 3 7
31   Dzmitry Nemets  2013   Asp   3 1 0 2 2 2 6
  Gunars Gribuska    Asp   3 1 0 2 2 2 5
  Davids Benderskis  1938   Asp   3 0 2 1 2 2 5
34   Chuluunbaatar Badamsambuu    Asp   3 0 1 2 1 3 8
  Krzysztof Labuda  1905   Asp   3 0 1 2 1 3 6
36   Adriana Dyrda    Asp   3 0 0 3 0 4 8
37   Marcel Skrobek    Asp   3 0 0 3 0 3 7
38   Weiming Ji  1988   Asp   3 0 0 3 0 2 7
 Ronde 3 
 za 20-12-2014  Davids Benderskis (1938) - Zhenyu Li (2073) 1-1
 Jitse Slump (2194) - Krzysztof Labuda (1905) 2-0
 Chuluunbaatar Badamsambuu  - Shiirevjamts Munkhbaatar (1953) 0-2
 Filip Puc (1912) - Marcel Skrobek  2-0
 Edgars Straumanis (1913) - Adriana Dyrda  2-0
 Weiming Ji (1988) - Gunars Gribuska  0-2
 Dzmitry Nemets (2013) - Karol Cichocki (2070) 0-2
 Valery Razayeu (1996) - Jakub Gazda (1974) 0-2
 Yifu Du (1933) - Mitchel Mensinga (1992) 1-1
 Anthony Alavoine (1997) - Adam Biadisiewicz (1987) 2-0
 Victor Laleuw  - Dmitrijs Brovkins (1900) 0-2
 Martins Zemlitis (1900) - Kacper Kornas  2-0
 Santosh Bhagwandas (1903) - Ayal Gerasimov (2014) 2-0
 Anastase Leclerc (1971) - Denis Mezhenin (2022) 0-2
 Egor Bobkov (2028) - Rohit Sewdajal (1900) 2-0
 Bogdan Bankowski (1904) - Uladzislau Valjuk (2114) 0-2
 Andreas Tulva (1971) - Natale Lagana  2-0
 Arwien Bhagwandas (1961) - Marsel Sharafutdinov (2047) 1-1
 Tomas Sveikauskis  - Jan Groenendijk (2272) 0-2