HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Cadets Boys Dabki 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Blitz Juniors Boys 
 Blitz Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Blitz Cadets Boys 
 Blitz Cadets Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk MI 2272   Asp   4 3 1 0 7 10 17
2   Uladzislau Valjuk MF 2114   Asp   4 3 1 0 7 10 17
3   Marsel Sharafutdinov  2047   Asp   4 3 1 0 7 10 15
4   Andreas Tulva  1971   Asp   4 3 0 1 6 11 18
5   Santosh Bhagwandas  1903   Asp   4 2 2 0 6 10 15
6   Jakub Gazda  1974   Asp   4 3 0 1 6 8 13
7   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   4 3 0 1 6 6 12
8   Denis Mezhenin  2022   Asp   4 2 1 1 5 11 18
9   Egor Bobkov  2028   Asp   4 2 1 1 5 11 18
10   Arwien Bhagwandas  1961   Asp   4 1 3 0 5 10 17
11   Tomas Sveikauskis    Asp   4 2 1 1 5 9 16
12   Anthony Alavoine  1997   Asp   4 1 3 0 5 9 15
13   Karol Cichocki  2070   Asp   4 2 1 1 5 9 15
14   Ayal Gerasimov  2014   Asp   4 2 1 1 5 8 14
  Anastase Leclerc  1971   Asp   4 2 1 1 5 8 13
16   Yifu Du  1933   Asp   4 2 1 1 5 6 13
17   Martins Zemlitis  1900   Asp   4 1 2 1 4 9 15
18   Bogdan Bankowski  1904   Asp   4 1 2 1 4 8 15
  Natale Lagana    Asp   4 2 0 2 4 8 14
20   Rohit Sewdajal  1900   Asp   4 1 2 1 4 8 13
21   Zhenyu Li  2073   Asp   4 1 2 1 4 7 14
22   Valery Razayeu  1996   Asp   4 1 2 1 4 7 13
23   Davids Benderskis  1938   Asp   4 1 2 1 4 7 11
24   Dzmitry Nemets  2013   Asp   4 2 0 2 4 4 9
  Gunars Gribuska    Asp   4 2 0 2 4 4 9
26   Jitse Slump MF 2194   Asp   4 1 1 2 3 9 16
27   Mitchel Mensinga  1992   Asp   4 0 3 1 3 9 14
28   Shiirevjamts Munkhbaatar  1953   Asp   4 1 1 2 3 7 12
  Krzysztof Labuda  1905   Asp   4 1 1 2 3 7 12
30   Filip Puc  1912   Asp   4 1 1 2 3 6 11
31   Edgars Straumanis  1913   Asp   4 1 0 3 2 9 15
  Adam Biadisiewicz  1987   Asp   4 1 0 3 2 9 14
33   Victor Laleuw    Asp   4 1 0 3 2 8 14
  Kacper Kornas    Asp   4 1 0 3 2 8 13
35   Weiming Ji  1988   Asp   4 1 0 3 2 6 13
36   Chuluunbaatar Badamsambuu    Asp   4 0 1 3 1 7 13
37   Adriana Dyrda    Asp   4 0 0 4 0 8 14
38   Marcel Skrobek    Asp   4 0 0 4 0 7 11
 Ronde 4 
 za 20-12-2014  Uladzislau Valjuk (2114) - Andreas Tulva (1971) 2-0
 Jan Groenendijk (2272) - Denis Mezhenin (2022) 2-0
 Marsel Sharafutdinov (2047) - Egor Bobkov (2028) 2-0
 Anthony Alavoine (1997) - Santosh Bhagwandas (1903) 1-1
 Jakub Gazda (1974) - Natale Lagana  2-0
 Karol Cichocki (2070) - Arwien Bhagwandas (1961) 1-1
 Dmitrijs Brovkins (1900) - Martins Zemlitis (1900) 2-0
 Jitse Slump (2194) - Tomas Sveikauskis  0-2
 Rohit Sewdajal (1900) - Bogdan Bankowski (1904) 1-1
 Mitchel Mensinga (1992) - Ayal Gerasimov (2014) 0-2
 Shiirevjamts Munkhbaatar (1953) - Yifu Du (1933) 0-2
 Anastase Leclerc (1971) - Filip Puc (1912) 2-0
 Valery Razayeu (1996) - Edgars Straumanis (1913) 2-0
 Zhenyu Li (2073) - Kacper Kornas  2-0
 Davids Benderskis (1938) - Victor Laleuw  2-0
 Adam Biadisiewicz (1987) - Dzmitry Nemets (2013) 0-2
 Gunars Gribuska  - Chuluunbaatar Badamsambuu  2-0
 Adriana Dyrda  - Krzysztof Labuda (1905) 0-2
 Marcel Skrobek  - Weiming Ji (1988) 0-2