HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Cadets Boys Dabki 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Blitz Juniors Boys 
 Blitz Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Blitz Cadets Boys 
 Blitz Cadets Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk MI 2272   Asp   6 4 2 0 10 33 42
2   Marsel Sharafutdinov  2047   Asp   6 4 1 1 9 32 42
3   Egor Bobkov  2028   Asp   6 4 1 1 9 31 40
4   Uladzislau Valjuk MF 2114   Asp   6 4 1 1 9 30 40
5   Jakub Gazda  1974   Asp   6 4 1 1 9 25 35
6   Arwien Bhagwandas  1961   Asp   6 2 4 0 8 27 36
7   Zhenyu Li  2073   Asp   6 3 2 1 8 25 35
8   Ayal Gerasimov  2014   Asp   6 3 2 1 8 24 33
9   Karol Cichocki  2070   Asp   6 3 2 1 8 24 32
10   Santosh Bhagwandas  1903   Asp   6 2 3 1 7 29 38
11   Denis Mezhenin  2022   Asp   6 3 1 2 7 28 38
12   Rohit Sewdajal  1900   Asp   6 2 3 1 7 26 35
13   Jitse Slump MF 2194   Asp   6 3 1 2 7 25 34
14   Bogdan Bankowski  1904   Asp   6 2 3 1 7 25 34
15   Anthony Alavoine  1997   Asp   6 1 5 0 7 25 33
16   Anastase Leclerc  1971   Asp   6 2 3 1 7 25 33
17   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   6 3 1 2 7 22 31
18   Andreas Tulva  1971   Asp   6 3 0 3 6 32 41
19   Tomas Sveikauskis    Asp   6 2 2 2 6 31 41
20   Valery Razayeu  1996   Asp   6 2 2 2 6 24 33
21   Davids Benderskis  1938   Asp   6 2 2 2 6 24 32
22   Dzmitry Nemets  2013   Asp   6 3 0 3 6 20 28
  Gunars Gribuska    Asp   6 3 0 3 6 20 28
24   Weiming Ji  1988   Asp   6 3 0 3 6 17 26
25   Yifu Du  1933   Asp   6 2 1 3 5 25 34
26   Mitchel Mensinga  1992   Asp   6 1 3 2 5 23 31
27   Shiirevjamts Munkhbaatar  1953   Asp   6 2 1 3 5 20 27
  Victor Laleuw    Asp   6 2 1 3 5 20 27
29   Martins Zemlitis  1900   Asp   6 1 2 3 4 26 33
30   Natale Lagana    Asp   6 2 0 4 4 24 33
  Edgars Straumanis  1913   Asp   6 2 0 4 4 24 33
32   Adam Biadisiewicz  1987   Asp   6 2 0 4 4 23 31
33   Kacper Kornas    Asp   6 1 2 3 4 20 28
34   Filip Puc  1912   Asp   6 1 2 3 4 19 26
35   Krzysztof Labuda  1905   Asp   6 1 1 4 3 23 30
36   Chuluunbaatar Badamsambuu    Asp   6 1 1 4 3 21 28
37   Marcel Skrobek    Asp   6 1 0 5 2 18 24
38   Adriana Dyrda    Asp   6 0 0 6 0 17 25
 Ronde 6 
 za 20-12-2014  Chuluunbaatar Badamsambuu  - Adriana Dyrda  2-0
 Adam Biadisiewicz (1987) - Marcel Skrobek  2-0
 Victor Laleuw  - Krzysztof Labuda (1905) 2-0
 Kacper Kornas  - Filip Puc (1912) 1-1
 Natale Lagana  - Dzmitry Nemets (2013) 0-2
 Martins Zemlitis (1900) - Gunars Gribuska  0-2
 Weiming Ji (1988) - Edgars Straumanis (1913) 2-0
 Shiirevjamts Munkhbaatar (1953) - Valery Razayeu (1996) 0-2
 Jakub Gazda (1974) - Jan Groenendijk (2272) 1-1
 Uladzislau Valjuk (2114) - Marsel Sharafutdinov (2047) 0-2
 Denis Mezhenin (2022) - Egor Bobkov (2028) 0-2
 Tomas Sveikauskis  - Zhenyu Li (2073) 0-2
 Andreas Tulva (1971) - Arwien Bhagwandas (1961) 0-2
 Anthony Alavoine (1997) - Bogdan Bankowski (1904) 1-1
 Rohit Sewdajal (1900) - Dmitrijs Brovkins (1900) 1-1
 Ayal Gerasimov (2014) - Davids Benderskis (1938) 2-0
 Anastase Leclerc (1971) - Santosh Bhagwandas (1903) 1-1
 Yifu Du (1933) - Karol Cichocki (2070) 0-2
 Mitchel Mensinga (1992) - Jitse Slump (2194) 0-2