HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Cadets Boys Dabki 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Blitz Juniors Boys 
 Blitz Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Blitz Cadets Boys 
 Blitz Cadets Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk MI 2272   Asp   7 5 2 0 12 46 57
2   Uladzislau Valjuk MF 2114   Asp   7 5 1 1 11 43 55
3   Marsel Sharafutdinov  2047   Asp   7 4 2 1 10 45 57
4   Egor Bobkov  2028   Asp   7 4 1 2 9 46 58
5   Jakub Gazda  1974   Asp   7 4 1 2 9 42 54
6   Denis Mezhenin  2022   Asp   7 4 1 2 9 39 51
7   Zhenyu Li  2073   Asp   7 3 3 1 9 37 49
8   Karol Cichocki  2070   Asp   7 3 3 1 9 37 46
9   Jitse Slump MF 2194   Asp   7 4 1 2 9 36 47
10   Ayal Gerasimov  2014   Asp   7 3 3 1 9 36 46
11   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   7 4 1 2 9 32 41
12   Andreas Tulva  1971   Asp   7 4 0 3 8 41 52
  Arwien Bhagwandas  1961   Asp   7 2 4 1 8 41 51
14   Rohit Sewdajal  1900   Asp   7 2 4 1 8 38 47
15   Anastase Leclerc  1971   Asp   7 2 4 1 8 36 45
16   Valery Razayeu  1996   Asp   7 3 2 2 8 35 44
17   Anthony Alavoine  1997   Asp   7 1 6 0 8 34 43
18   Weiming Ji  1988   Asp   7 4 0 3 8 28 38
19   Tomas Sveikauskis    Asp   7 2 3 2 7 43 55
  Santosh Bhagwandas  1903   Asp   7 2 3 2 7 43 54
21   Bogdan Bankowski  1904   Asp   7 2 3 2 7 40 51
22   Yifu Du  1933   Asp   7 3 1 3 7 37 47
23   Mitchel Mensinga  1992   Asp   7 2 3 2 7 35 44
24   Shiirevjamts Munkhbaatar  1953   Asp   7 3 1 3 7 32 40
25   Davids Benderskis  1938   Asp   7 2 2 3 6 34 43
26   Edgars Straumanis  1913   Asp   7 3 0 4 6 32 41
  Gunars Gribuska    Asp   7 3 0 4 6 32 41
28   Dzmitry Nemets  2013   Asp   7 3 0 4 6 30 39
29   Filip Puc  1912   Asp   7 2 2 3 6 29 38
30   Kacper Kornas    Asp   7 1 3 3 5 30 39
31   Victor Laleuw    Asp   7 2 1 4 5 28 37
  Chuluunbaatar Badamsambuu    Asp   7 2 1 4 5 28 36
33   Martins Zemlitis  1900   Asp   7 1 2 4 4 34 43
34   Natale Lagana    Asp   7 2 0 5 4 33 42
  Adam Biadisiewicz  1987   Asp   7 2 0 5 4 33 41
36   Krzysztof Labuda  1905   Asp   7 1 1 5 3 32 41
37   Marcel Skrobek    Asp   7 1 0 6 2 25 33
38   Adriana Dyrda    Asp   7 0 1 6 1 28 37
 Ronde 7 
 za 20-12-2014  Davids Benderskis (1938) - Weiming Ji (1988) 0-2
 Valery Razayeu (1996) - Dzmitry Nemets (2013) 2-0
 Yifu Du (1933) - Victor Laleuw  2-0
 Mitchel Mensinga (1992) - Martins Zemlitis (1900) 2-0
 Adam Biadisiewicz (1987) - Shiirevjamts Munkhbaatar (1953) 0-2
 Filip Puc (1912) - Natale Lagana  2-0
 Krzysztof Labuda (1905) - Edgars Straumanis (1913) 0-2
 Marcel Skrobek  - Chuluunbaatar Badamsambuu  0-2
 Adriana Dyrda  - Kacper Kornas  1-1
 Gunars Gribuska  - Andreas Tulva (1971) 0-2
 Tomas Sveikauskis  - Anastase Leclerc (1971) 1-1
 Jitse Slump (2194) - Santosh Bhagwandas (1903) 2-0
 Dmitrijs Brovkins (1900) - Bogdan Bankowski (1904) 2-0
 Rohit Sewdajal (1900) - Anthony Alavoine (1997) 1-1
 Arwien Bhagwandas (1961) - Denis Mezhenin (2022) 0-2
 Zhenyu Li (2073) - Karol Cichocki (2070) 1-1
 Marsel Sharafutdinov (2047) - Ayal Gerasimov (2014) 1-1
 Jakub Gazda (1974) - Uladzislau Valjuk (2114) 0-2
 Egor Bobkov (2028) - Jan Groenendijk (2272) 0-2