HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Cadets Boys Dabki 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Blitz Juniors Boys 
 Blitz Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Blitz Cadets Boys 
 Blitz Cadets Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk MI 2272   Asp   8 6 2 0 14 59 72
2   Uladzislau Valjuk MF 2114   Asp   8 6 1 1 13 56 70
3   Egor Bobkov  2028   Asp   8 5 1 2 11 60 74
4   Karol Cichocki  2070   Asp   8 4 3 1 11 49 59
5   Marsel Sharafutdinov  2047   Asp   8 4 2 2 10 61 75
6   Jakub Gazda  1974   Asp   8 4 2 2 10 60 74
7   Denis Mezhenin  2022   Asp   8 4 2 2 10 53 67
8   Rohit Sewdajal  1900   Asp   8 3 4 1 10 53 64
9   Ayal Gerasimov  2014   Asp   8 3 4 1 10 52 63
10   Anthony Alavoine  1997   Asp   8 2 6 0 10 50 61
11   Valery Razayeu  1996   Asp   8 4 2 2 10 50 60
12   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   8 4 2 2 10 47 58
13   Bogdan Bankowski  1904   Asp   8 3 3 2 9 55 68
14   Zhenyu Li  2073   Asp   8 3 3 2 9 54 68
15   Santosh Bhagwandas  1903   Asp   8 3 3 2 9 54 67
16   Jitse Slump MF 2194   Asp   8 4 1 3 9 53 67
17   Andreas Tulva  1971   Asp   8 4 0 4 8 57 70
18   Arwien Bhagwandas  1961   Asp   8 2 4 2 8 54 65
19   Tomas Sveikauskis    Asp   8 2 4 2 8 52 66
  Anastase Leclerc  1971   Asp   8 2 4 2 8 52 62
21   Edgars Straumanis  1913   Asp   8 4 0 4 8 45 55
  Shiirevjamts Munkhbaatar  1953   Asp   8 3 2 3 8 45 55
23   Weiming Ji  1988   Asp   8 4 0 4 8 43 53
24   Yifu Du  1933   Asp   8 3 1 4 7 50 61
25   Mitchel Mensinga  1992   Asp   8 2 3 3 7 48 58
26   Dzmitry Nemets  2013   Asp   8 3 1 4 7 44 55
  Gunars Gribuska    Asp   8 3 1 4 7 44 53
28   Filip Puc  1912   Asp   8 2 3 3 7 40 50
29   Chuluunbaatar Badamsambuu    Asp   8 3 1 4 7 37 46
30   Davids Benderskis  1938   Asp   8 2 2 4 6 46 56
31   Natale Laganà    Asp   8 3 0 5 6 42 52
32   Adam Biadisiewicz  1987   Asp   8 3 0 5 6 40 50
33   Victor Laleuw    Asp   8 2 2 4 6 38 48
34   Kacper Kornas    Asp   8 1 3 4 5 39 48
35   Krzysztof Labuda  1905   Asp   8 2 1 5 5 37 46
36   Martins Zemlitis  1900   Asp   8 1 2 5 4 45 55
37   Marcel Skrobek    Asp   8 1 0 7 2 38 46
38   Adriana Dyrda    Asp   8 0 1 7 1 41 52
 Ronde 8 
 za 20-12-2014  Krzysztof Labuda (1905) - Marcel Skrobek  2-0
 Adriana Dyrda  - Adam Biadisiewicz (1987) 0-2
 Natale Laganà  - Martins Zemlitis (1900) 2-0
 Chuluunbaatar Badamsambuu  - Kacper Kornas  2-0
 Victor Laleuw  - Filip Puc (1912) 1-1
 Dzmitry Nemets (2013) - Gunars Gribuska  1-1
 Edgars Straumanis (1913) - Davids Benderskis (1938) 2-0
 Santosh Bhagwandas (1903) - Yifu Du (1933) 2-0
 Bogdan Bankowski (1904) - Mitchel Mensinga (1992) 2-0
 Shiirevjamts Munkhbaatar (1953) - Tomas Sveikauskis  1-1
 Weiming Ji (1988) - Valery Razayeu (1996) 0-2
 Anastase Leclerc (1971) - Rohit Sewdajal (1900) 0-2
 Anthony Alavoine (1997) - Arwien Bhagwandas (1961) 2-0
 Andreas Tulva (1971) - Egor Bobkov (2028) 0-2
 Ayal Gerasimov (2014) - Jakub Gazda (1974) 1-1
 Denis Mezhenin (2022) - Dmitrijs Brovkins (1900) 1-1
 Karol Cichocki (2070) - Marsel Sharafutdinov (2047) 2-0
 Uladzislau Valjuk (2114) - Zhenyu Li (2073) 2-0
 Jan Groenendijk (2272) - Jitse Slump (2194) 2-0