HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Girls Szklarska Poreba 2021

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Open 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Tunaara Fedorova MFF 2163   Asp   9 7 2 0 16 84
2   Darya Nikifarava  2103   Asp   9 4 4 1 12 81
3   Lisa Scholtens  2011   Asp   9 4 3 2 11 87
4   Karmen Kuusik CMFF 1977   Asp   9 4 3 2 11 87
5   Daryna Mosiienko  2001   Asp   9 4 3 2 11 83
6   Emilija Batkovskaja  1939   Asp   9 3 4 2 10 88
7   Fleur Kruysmulder  2042   Asp   9 3 4 2 10 86
8   Klara Kornaga  1943   Asp   9 2 6 1 10 79
9   Daryna Lobanova CMFF 2119   Asp   9 3 4 2 10 76
10   Luise Gabbert  2015   Asp   9 3 4 2 10 74
11   Valda Vasariete  1945   Asp   9 3 4 2 10 70
12   Milana Simenaite  1905   Asp   9 4 2 3 10 64
13   Triinu Jalg CMFF 2001   Asp   9 2 5 2 9 86
14   Rufina Tavlykaeva CMFF 1978   Asp   9 3 3 3 9 67
15   Katarzyna Pisarska  1961   Asp   9 3 2 4 8 88
16   Amaris Enikeeva  1786   Asp   9 1 6 2 8 75
17   Myja Plestyte  1910   Asp   9 3 2 4 8 75
18   Wiktoria Wegrzyn  1911   Asp   9 4 0 5 8 70
19   Vladyslava Kvasnevska    Asp   9 2 3 4 7 68
20   Viktorija Nesanira  1922   Asp   9 1 5 3 7 66
21   Patrycja Tomczak  1900   Asp   9 1 5 3 7 60
22   Juliette Laleuw  1876   Asp   9 2 1 6 5 65
23   Katlin Mast  1777   Asp   9 1 3 5 5 62
24   Renate Kalnina  1778   Asp   9 1 2 6 4 66
 Ronde 9 
 za 04-12-2021  Klara Kornaga (1943) - Emilija Batkovskaja (1939) 1-1Partij
 Luise Gabbert (2015) - Daryna Lobanova (2119) 1-1Partij
 Vladyslava Kvasnevska  - Katlin Mast (1777) 2-0
 Juliette Laleuw (1876) - Viktorija Nesanira (1922) 0-2
 Wiktoria Wegrzyn (1911) - Renate Kalnina (1778) 2-0
 Amaris Enikeeva (1786) - Patrycja Tomczak (1900) 1-1
 Katarzyna Pisarska (1961) - Rufina Tavlykaeva (1978) 0-2
 Milana Simenaite (1905) - Myja Plestyte (1910) 2-0
 Fleur Kruysmulder (2042) - Valda Vasariete (1945) 1-1
 Daryna Mosiienko (2001) - Lisa Scholtens (2011) 0-2
 Darya Nikifarava (2103) - Karmen Kuusik (1977) 1-1
 Tunaara Fedorova (2163) - Triinu Jalg (2001) 2-0