HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Tallinn 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren M 
 Junioren 
 Aspiranten M 
 Aspiranten 
 Pupillen M 
 Pupillen 
 Welpen M 
 Welpen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Elena Cesnokova MFF 2054   Asp   9 4 5 0 13 76 89
2   Palina Petrusiova  1936   Asp   9 4 5 0 13 75 88
3   Rufina Ajupova MFF 1965   Asp   9 4 4 1 12 69 82
4   Marija Koleda  1870   Asp   9 2 7 0 11 74 87
5   Yana Yakubovich  1935   Asp   9 2 7 0 11 74 87
6   Christina Osipova  1920   Asp   9 3 5 1 11 73 86
7   Maryia Mironava  1948   Asp   9 3 5 1 11 69 82
8   Katarzyna Stanczuk  1935   Asp   9 3 5 1 11 67 80
9   Agata Parahina  1954   Asp   9 4 2 3 10 75 88
10   Anastasiya Glushko  1889   Asp   9 3 4 2 10 74 87
11   Digna Jonikaite  1903   Asp   9 4 2 3 10 65 78
12   Tamar Visser  1892   Asp   9 2 6 1 10 59 69
13   Magdalena Nereda  1929   Asp   9 2 5 2 9 67 79
14   Marina Starostina    Asp   9 3 3 3 9 65 77
15   Klaudia Zaborniak  1928   Asp   9 3 3 3 9 63 74
16   Sara Habilaj    Asp   9 3 3 3 9 53 64
17   Marta Bankowska  1920   Asp   9 3 2 4 8 70 83
18   Merilii Jalg  1900   Asp   9 1 6 2 8 68 79
19   Kirsty Wahjuwibowo    Asp   9 3 2 4 8 57 69
20   Maria Joesoo  1869   Asp   9 3 2 4 8 57 67
21   Karmen Vagula  1894   Asp   9 3 2 4 8 53 65
22   Britta-Elisabeth Koorem  1869   Asp   9 2 4 3 8 52 62
23   Anais Bonnetot  1869   Asp   9 3 2 4 8 52 62
24   Marija Packauskaite    Asp   9 2 3 4 7 52 63
25   Gulsu Timurturkan    Asp   9 0 1 8 1 58 69
26   Edanur Celikkaya    Asp   9 0 1 8 1 56 66
Elena CesnokovaPalina PetrusiovaRufina Ajupova
Marija KoledaYana YakubovichChristina Osipova
Maryia MironavaKatarzyna StanczukAgata Parahina
Anastasiya GlushkoDigna JonikaiteTamar Visser
Magdalena NeredaKlaudia Zaborniak
Marta BankowskaMerilii Jalg
Kirsty WahjuwibowoMaria Joesoo
 Ronde 9 
 do 06-08-2015  Palina Petrusiova (1936) - Katarzyna Stanczuk (1935) 1-1Partij
 Christina Osipova (1920) - Rufina Ajupova (1965) 0-2Partij
 Agata Parahina (1954) - Elena Cesnokova (2054) 0-2Partij
 Marija Koleda (1870) - Yana Yakubovich (1935) 1-1Partij
 Marina Starostina  - Maryia Mironava (1948) 0-2Partij
 Anastasiya Glushko (1889) - Magdalena Nereda (1929) 2-0Partij
 Digna Jonikaite (1903) - Britta-Elisabeth Koorem (1869) 2-0Partij
 Marta Bankowska (1920) - Tamar Visser (1892) 0-2Partij
 Sara Habilaj  - Klaudia Zaborniak (1928) 1-1Partij
 Merilii Jalg (1900) - Maria Joesoo (1869) 1-1Partij
 Karmen Vagula (1894) - Marija Packauskaite  2-0Partij
 Anais Bonnetot (1869) - Edanur Celikkaya  2-0Partij
 Gulsu Timurturkan  - Kirsty Wahjuwibowo  0-2Partij