HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Tallinn 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren M 
 Junioren 
 Aspiranten M 
 Aspiranten 
 Pupillen M 
 Pupillen 
 Welpen M 
 Welpen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jitse Slump MF 2186   Asp   9 5 4 0 14 75 88
2   Karol Cichocki  2091   Asp   9 4 5 0 13 75 89
3   Wouter Wolff MF 2190   Asp   9 4 4 1 12 78 92
4   Marsel Sharafutdinov  2048   Asp   9 4 4 1 12 74 88
5   Denis Mezhenin  2051   Asp   9 2 7 0 11 77 91
6   Dzmitry Nemets  2062   Asp   9 4 3 2 11 72 86
7   Tomas Sveikauskis  2067   Asp   9 3 5 1 11 70 83
8   Nick Waterink MF 2109   Asp   9 3 5 1 11 67 79
9   Wouter Morssink  1970   Asp   9 4 3 2 11 65 75
10   Andreas Tulva  1954   Asp   9 3 5 1 11 64 75
11   Anton Bursuk  2056   Asp   9 4 2 3 10 75 89
12   Roman Ldokov  2046   Asp   9 3 4 2 10 74 88
13   Yury Tsimanovich  1934   Asp   9 1 8 0 10 72 84
14   Konstantsin Nord  2095   Asp   9 4 2 3 10 70 82
15   Ivan Psurtsev  1999   Asp   9 2 6 1 10 70 81
16   Adam Biadisiewicz  1977   Asp   9 4 2 3 10 66 78
17   Andreas J├╝rgenson  1932   Asp   9 3 4 2 10 61 71
18   Famil Kamilli  1903   Asp   9 2 5 2 9 70 82
19   Rytis Domarkas    Asp   9 2 5 2 9 66 77
20   Domenico Fabbricatore    Asp   9 3 3 3 9 64 75
21   Wouter Kindt  1795   Asp   9 3 3 3 9 63 77
22   Bogdan Bankowski  1915   Asp   9 3 3 3 9 61 71
23   Aleksandrs Cernovs    Asp   9 3 3 3 9 60 72
24   Gatis Klava    Asp   9 3 3 3 9 60 71
25   Victor Laleuw  1900   Asp   9 2 5 2 9 59 69
26   Bert Van Hauwermeiren  1904   Asp   9 2 4 3 8 63 77
27   Paulius Valtas  1900   Asp   9 3 2 4 8 62 75
28   Jorm Roots    Asp   9 4 0 5 8 59 71
29   Robert Antoi    Asp   9 3 2 4 8 56 67
30   Ondrej Vojta    Asp   9 3 2 4 8 47 56
31   Andrea Cappelletto    Asp   9 2 3 4 7 66 79
32   Martins Zemlitis  1903   Asp   9 1 5 3 7 59 70
33   Erol Ibrjam    Asp   9 2 3 4 7 59 69
34   Yoann Lebon    Asp   9 2 3 4 7 51 60
35   Pierre-Francis Kindt    Asp   9 2 2 5 6 51 62
36   Ali Egemen Gok    Asp   9 2 1 6 5 49 60
37   Atakan Burak Akkahve    Asp   9 1 0 8 2 51 61
38   Deniz Timurturkan    Asp   9 1 0 8 2 49 58
 Ronde 9 
 do 06-08-2015  Roman Ldokov (2046) - Jitse Slump (2186) 0-2Partij
 Tomas Sveikauskis (2067) - Karol Cichocki (2091) 1-1Partij
 Dzmitry Nemets (2062) - Wouter Wolff (2190) 0-2Partij
 Marsel Sharafutdinov (2048) - Anton Bursuk (2056) 2-0Partij
 Andreas Tulva (1954) - Denis Mezhenin (2051) 1-1Partij
 Yury Tsimanovich (1934) - Adam Biadisiewicz (1977) 1-1Partij
 Ivan Psurtsev (1999) - Andreas J├╝rgenson (1932) 1-1Partij
 Nick Waterink (2109) - Famil Kamilli (1903) 2-0Partij
 Wouter Morssink (1970) - Rytis Domarkas  2-0Partij
 Konstantsin Nord (2095) - Bogdan Bankowski (1915) 2-0Partij
 Domenico Fabbricatore  - Victor Laleuw (1900) 1-1Partij
 Gatis Klava  - Wouter Kindt (1795) 1-1Partij
 Andrea Cappelletto  - Aleksandrs Cernovs  0-2Partij
 Paulius Valtas (1900) - Bert Van Hauwermeiren (1904) 1-1Partij
 Martins Zemlitis (1903) - Erol Ibrjam  1-1Partij
 Pierre-Francis Kindt  - Yoann Lebon  1-1Partij
 Robert Antoi  - Ali Egemen Gok  2-0Partij
 Jorm Roots  - Atakan Burak Akkahve  2-0Partij
 Deniz Timurturkan  - Ondrej Vojta  0-2Partij