HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Cadets Girls Beilen KNDB 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Christina Osipova  1932   Asp   9 7 2 0 16 76 89
2   Yana Yakubovich  1954   Asp   9 5 3 1 13 79 95
3   Palina Petrusiova  1970   Asp   9 6 1 2 13 77 93
4   Elena Cesnokova MFF 2070   Asp   9 5 3 1 13 76 89
5   Magdalena Nereda  1924   Asp   9 5 2 2 12 72 88
6   Agata Parahina  1952   Asp   9 5 1 3 11 78 94
  Marija Koleda  1889   Asp   9 4 3 2 11 78 94
8   Otgon-Erdene Batbaatar  1977   Asp   9 4 3 2 11 66 79
9   Rufina Ajupova MFF 1974   Asp   9 5 1 3 11 63 76
10   Klaudia Zaborniak  1927   Asp   9 4 2 3 10 72 88
11   Maryia Mironava  1956   Asp   9 4 2 3 10 64 80
  Katarzyna Stanczuk  1966   Asp   9 4 2 3 10 64 77
  Marta Bankowska  1941   Asp   9 3 4 2 10 64 76
14   Melanie Voskuil    Asp   9 5 0 4 10 62 75
15   You Zhang GMIF 1906   Asp   9 4 1 4 9 73 86
16   Digna Jonikaite  1891   Asp   9 4 1 4 9 69 85
17   Elizavieta Belyaeva    Asp   9 3 3 3 9 63 76
18   Sarantuya Sukhbaatar    Asp   9 3 3 3 9 60 71
19   Anais Bonnetot  1876   Asp   9 3 2 4 8 67 83
20   Karolina Babiak  1862   Asp   9 3 2 4 8 66 79
  Britta-Elisabeth Koorem  1875   Asp   9 3 2 4 8 66 78
22   Tamar Visser  1895   Asp   9 4 0 5 8 64 74
23   Merilii Jalg  1900   Asp   9 4 0 5 8 58 71
24   Gandiimaa Sosorbaram    Asp   9 4 0 5 8 55 68
  Ilse Barf  1887   Asp   9 3 2 4 8 55 67
26   Gulsu Timurturkan    Asp   9 4 0 5 8 53 63
27   Maaike de Bruin    Asp   9 3 1 5 7 49 62
28   Karmen Vagula  1896   Asp   9 3 1 5 7 46 55
29   Krisztina Egri  1877   Asp   9 2 1 6 5 52 63
30   Zsuzsa Somos    Asp   9 2 0 7 4 50 60
31   Edanur Celikkaya    Asp   9 2 0 7 4 47 58
32   Dummy    Asp   9 0 0 9 0 49 59
 Ronde 9 
 di 03-11-2015  Karmen Vagula (1896) - Zsuzsa Somos  2-0
 Krisztina Egri (1877) - Gulsu Timurturkan  0-2
 Edanur Celikkaya  - Gandiimaa Sosorbaram  0-2
 Maaike de Bruin  - Ilse Barf (1887) 1-1
 Melanie Voskuil  - Karolina Babiak (1862) 2-0
 Britta-Elisabeth Koorem (1875) - Katarzyna Stanczuk (1966) 0-2
 Tamar Visser (1895) - Maryia Mironava (1956) 0-2
 Elizavieta Belyaeva  - Anais Bonnetot (1876) 1-1
 Otgon-Erdene Batbaatar (1977) - Digna Jonikaite (1891) 2-0
 Rufina Ajupova (1974) - You Zhang (1906) 2-0
 Klaudia Zaborniak (1927) - Sarantuya Sukhbaatar  1-1
 Marija Koleda (1889) - Marta Bankowska (1941) 1-1
 Agata Parahina (1952) - Elena Cesnokova (2070) 0-2
 Palina Petrusiova (1970) - Yana Yakubovich (1954) 1-1
 Christina Osipova (1932) - Magdalena Nereda (1924) 1-1