HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets St. Petersburg 2007

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ainur Shaibakov MF 2175   Asp   8 5 3 0 13 57 69
2   Roel Boomstra  2100   Asp   8 5 2 1 12 59 72
3   Maksim Milshin  2121   Asp   8 4 4 0 12 57 70
4   Nikolai Nikanorov    Asp   8 5 1 2 11 53 65
5   Frerik Andriessen  2126   Asp   8 4 3 1 11 50 63
6   Alexander Safonov  2023   Asp   8 3 3 2 9 60 73
7   Albert Kovalevskij    Asp   8 4 1 3 9 58 71
8   Mikhaylo Kolobov  2024   Asp   8 3 3 2 9 57 70
9   Evgeni Viaznikov    Asp   8 4 1 3 9 53 65
10   Anti Ingel  1976   Asp   8 2 5 1 9 47 56
11   Michel Stempher  2012   Asp   8 2 4 2 8 52 64
  Martin Talimets  1952   Asp   8 2 4 2 8 52 64
13   Pawel Golabek  1959   Asp   8 2 4 2 8 50 61
  Anton Kruglikov    Asp   8 2 4 2 8 50 59
15   Mateusz Piatek    Asp   8 1 6 1 8 48 59
  Vladislav Balan    Asp   8 1 6 1 8 48 57
17   Sharafetdin Aslanzade    Asp   8 2 4 2 8 47 58
  Priit Tänav  1954   Asp   8 1 6 1 8 47 56
19   Wladyslaw Daliga    Asp   8 2 4 2 8 45 56
20   Vladyslav Antonovych    Asp   8 2 4 2 8 44 53
  Kamil Krygier  1974   Asp   8 2 4 2 8 44 53
  Edgar Vardanyan  1950   Asp   8 2 4 2 8 44 53
23   Hein De Cokere    Asp   8 2 3 3 7 49 62
24   Peteris Gailans    Asp   8 3 1 4 7 40 51
25   Andrejs Cehanovics  1921   Asp   8 2 2 4 6 48 61
26   Aris Brantevics    Asp   8 1 4 3 6 45 57
27   Florian Dautremepuis    Asp   8 2 0 6 4 39 48
  Andrej Tunkevic    Asp   8 2 0 6 4 39 47
29   Gerardo Pititto    Asp   8 1 2 5 4 37 49
30   Adam Baumgartner    Asp   8 1 0 7 2 35 43
 Ronde 8 
 ma 06-08-2007  Albert Kovalevskij  - Ainur Shaibakov (2175) 0-2Partij
 Maksim Milshin (2121) - Nikolai Nikanorov  1-1Partij
 Roel Boomstra (2100) - Mikhaylo Kolobov (2024) 2-0Partij
 Frerik Andriessen (2126) - Evgeni Viaznikov  2-0Partij
 Wladyslaw Daliga  - Alexander Safonov (2023) 1-1Partij
 Sharafetdin Aslanzade  - Martin Talimets (1952) 1-1Partij
 Michel Stempher (2012) - Priit Tänav (1954) 1-1Partij
 Vladislav Balan  - Anton Kruglikov  1-1Partij
 Mateusz Piatek  - Pawel Golabek (1959) 1-1Partij
 Hein De Cokere  - Anti Ingel (1976) 0-2Partij
 Edgar Vardanyan (1950) - Adam Baumgartner  2-0Partij
 Andrejs Cehanovics (1921) - Vladyslav Antonovych  0-2Partij
 Andrej Tunkevic  - Kamil Krygier (1974) 0-2Partij
 Aris Brantevics  - Gerardo Pititto  1-1Partij
 Florian Dautremepuis  - Peteris Gailans  0-2Partij