HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   AK Aspiranten Ulaanbaatar 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Women 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Veterans 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Bat-Ireedui Namkhai    Asp   9 5 4 0 14 72 84
2   Shaomake Chen  2035   Asp   9 4 4 1 12 75 89
3   Bilguun Bat-Erdene    Asp   9 4 4 1 12 75 87
4   Gantogtokh Battulga    Asp   9 4 4 1 12 74 88
5   Chinzorig Tsend-Ayush  2028   Asp   9 5 2 2 12 64 76
6   Luvsandorj Munkhzaya  1900   Asp   9 3 5 1 11 73 87
7   Ser-Od Byambajav    Asp   9 5 1 3 11 64 78
8   Tao Ding Zhou    Asp   9 3 4 2 10 74 88
9   Turmunkh Purevdavaa    Asp   9 3 4 2 10 73 87
10   Tushigbayar Altansukh    Asp   9 4 2 3 10 68 80
11   Altan-Od Bayarsaikhan    Asp   9 2 6 1 10 62 74
12   Munkhtulga Gankhuyag    Asp   9 3 3 3 9 70 84
13   Shinezuun Otgonchuluun    Asp   9 4 1 4 9 66 78
14   Yarshig Enkh-Amgalan    Asp   9 2 5 2 9 54 66
15   Suldbaatar Bat-Ulzii    Asp   9 4 1 4 9 53 67
16   Renchin Genden    Asp   9 3 3 3 9 52 62
17   Samdanjigmed Nanjid    Asp   9 3 2 4 8 68 82
18   Odonkhuu Tsegmed    Asp   9 3 2 4 8 65 77
19   Purevsuren Puntsgnorov    Asp   9 3 2 4 8 50 61
20   Onon Mungunshagai    Asp   9 2 3 4 7 56 66
21   Nyambileg Munkhbayan    Asp   9 2 2 5 6 68 80
22   Dashpeljee Choidorj    Asp   9 1 3 5 5 63 75
23   Naranmandakh Baasangara    Asp   9 2 1 6 5 58 70
24   Dummy    Asp   9 0 0 9 0 57 69
 Ronde 9 
 do 28-07-2016  Purevsuren Puntsgnorov  - Dashpeljee Choidorj  2-0
 Yarshig Enkh-Amgalan  - Naranmandakh Baasangara  2-0
 Suldbaatar Bat-Ulzii  - Nyambileg Munkhbayan  2-0
 Onon Mungunshagai  - Tao Ding Zhou  0-2
 Tushigbayar Altansukh  - Samdanjigmed Nanjid  2-0
 Renchin Genden  - Altan-Od Bayarsaikhan  1-1
 Ser-Od Byambajav  - Munkhtulga Gankhuyag  2-0
 Chinzorig Tsend-Ayush (2028) - Shinezuun Otgonchuluun  2-0
 Gantogtokh Battulga  - Luvsandorj Munkhzaya (1900) 2-0
 Bilguun Bat-Erdene  - Shaomake Chen (2035) 2-0
 Turmunkh Purevdavaa  - Bat-Ireedui Namkhai  0-2