HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Pinsk 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Marsel Sharafutdinov  2120   Asp   9 5 4 0 14 74 87
2   Anatolyi Protodyakonov  2072   Asp   9 4 5 0 13 78 92
3   Ivan Psurtsev  2054   Asp   9 4 5 0 13 78 92
4   Michael Semianiuk  2027   Asp   9 3 6 0 12 75 89
5   Andreas Tulva  1974   Asp   9 4 4 1 12 72 85
6   Orest Slava  1917   Asp   9 3 5 1 11 79 93
7   Jakub Gazda  2044   Asp   9 3 4 2 10 75 89
8   Gunars Gribuska  1960   Asp   9 3 4 2 10 71 84
9   Denis Mezhenin  2066   Asp   9 2 6 1 10 67 80
10   Nikolay Grigoriev  1921   Asp   9 3 4 2 10 66 79
11   Andreas Jürgenson  1937   Asp   9 3 4 2 10 66 79
12   René Emmaneel  1895   Asp   9 3 4 2 10 64 75
13   Zanas Ernestas Aleksandravicius  2009   Asp   9 2 6 1 10 63 76
14   Marco de Leeuw  1943   Asp   9 3 4 2 10 62 76
15   Ondrej Vojta  1900   Asp   9 4 2 3 10 59 71
16   Ivan Trubnikau  1964   Asp   9 2 5 2 9 69 83
17   Yury Tsimanovich  1995   Asp   9 1 7 1 9 66 78
18   Ilmars Stolcers  2021   Asp   9 3 3 3 9 66 77
19   Andrei Mouchan  1963   Asp   9 2 5 2 9 65 77
20   Vincenzo Sgro  1964   Asp   9 0 9 0 9 65 75
21   Ilya Krautsou  1941   Asp   9 1 7 1 9 64 75
22   Farid Ganiyev    Asp   9 1 7 1 9 63 73
23   Berke Yiğittürk  2006   Asp   9 1 7 1 9 62 72
24   Tomas Sveikauskis  1985   Asp   9 4 1 4 9 57 71
25   Iaroslav Gerus  1951   Asp   9 2 5 2 9 57 69
26   Domenico Fabbricatore  1942   Asp   9 3 3 3 9 55 65
27   Maksym Puchala  1957   Asp   9 2 4 3 8 67 80
28   Bert Van Hauwermeiren  1898   Asp   9 2 4 3 8 58 68
29   Martins Zemlitis  1908   Asp   9 3 2 4 8 56 66
30   Bartos Malak  1980   Asp   9 2 3 4 7 66 76
31   Erol Ibrjam  1915   Asp   9 2 3 4 7 60 72
32   Hans Robert Kannukene    Asp   9 3 1 5 7 48 58
33   Marek Totzauer    Asp   9 2 1 6 5 51 61
34   Barnabas Kollner  1880   Asp   9 2 1 6 5 50 60
35   Can Barut    Asp   9 1 2 6 4 53 67
36   Maxime Egels    Asp   9 0 1 8 1 51 61
 Ronde 9 
 zo 07-08-2016  Ivan Psurtsev (2054) - Michael Semianiuk (2027) 1-1Partij
 Nikolay Grigoriev (1921) - Anatolyi Protodyakonov (2072) 0-2Partij
 Ondrej Vojta (1900) - Andreas Tulva (1974) 0-2Partij
 Orest Slava (1917) - Ilya Krautsou (1941) 2-0Partij
 Denis Mezhenin (2066) - Gunars Gribuska (1960) 1-1Partij
 Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) - Marco de Leeuw (1943) 1-1Partij
 Andreas Jürgenson (1937) - René Emmaneel (1895) 1-1Partij
 Jakub Gazda (2044) - Marsel Sharafutdinov (2120) 0-2
 Andrei Mouchan (1963) - Tomas Sveikauskis (1985) 1-1
 Vincenzo Sgro (1964) - Ilmars Stolcers (2021) 1-1
 Berke Yiğittürk (2006) - Yury Tsimanovich (1995) 1-1
 Ivan Trubnikau (1964) - Farid Ganiyev  1-1
 Domenico Fabbricatore (1942) - Bert Van Hauwermeiren (1898) 1-1
 Iaroslav Gerus (1951) - Bartos Malak (1980) 2-0
 Maksym Puchala (1957) - Marek Totzauer  2-0
 Martins Zemlitis (1908) - Barnabas Kollner (1880) 2-0
 Can Barut  - Hans Robert Kannukene  1-1
 Erol Ibrjam (1915) - Maxime Egels  1-1