HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Rapid Pinsk 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anatolyi Protodyakonov  2072   Asp   3 3 0 0 6 4 8
2   Marsel Sharafutdinov  2120   Asp   3 3 0 0 6 2 5
3   Tomas Sveikauskis  1985   Asp   3 2 1 0 5 3 7
4   Ivan Psurtsev  2054   Asp   3 2 1 0 5 2 5
  Michael Semianiuk  2027   Asp   3 2 1 0 5 2 5
  Orest Slava  1917   Asp   3 2 1 0 5 2 5
7   Marco de Leeuw  1943   Asp   3 1 2 0 4 4 9
8   Gunars Gribuska  1960   Asp   3 1 2 0 4 3 7
  Ricards Ositis  1955   Asp   3 1 2 0 4 3 7
10   René Emmaneel  1895   Asp   3 2 0 1 4 2 8
11   Nikolay Grigoriev  1921   Asp   3 1 2 0 4 2 6
12   Denis Mezhenin  2066   Asp   3 1 2 0 4 2 5
13   Maksym Puchala  1957   Asp   3 2 0 1 4 1 7
14   Zanas Ernestas Aleksandravicius  2009   Asp   3 1 1 1 3 5 10
15   Roman Ldokov  2056   Asp   3 1 1 1 3 4 8
16   Andreas Tulva  1974   Asp   3 1 1 1 3 3 9
  Ondrej Vojta  1900   Asp   3 1 1 1 3 3 8
18   Vincenzo Sgro  1964   Asp   3 1 1 1 3 3 8
19   Farid Ganiyev    Asp   3 0 3 0 3 3 7
  Yury Tsimanovich  1995   Asp   3 0 3 0 3 3 7
  Martins Zemlitis  1908   Asp   3 1 1 1 3 3 6
22   Andrei Mouchan  1963   Asp   3 0 3 0 3 3 6
23   Tsimafei Kutas  1915   Asp   3 1 1 1 3 3 6
  Jakub Gazda  2044   Asp   3 1 1 1 3 3 6
25   Iaroslav Gerus  1951   Asp   3 1 1 1 3 2 7
26   Aleksandr Savitckiy   1976   Asp   3 0 3 0 3 2 5
  Erol Ibrjam  1915   Asp   3 1 1 1 3 2 4
28   Domenico Fabbricatore  1942   Asp   3 1 0 2 2 5 11
29   Bartos Malak  1980   Asp   3 1 0 2 2 5 10
30   Andreas Jürgenson  1937   Asp   3 1 0 2 2 4 10
31   Ilmars Stolcers  2021   Asp   3 0 2 1 2 4 9
32   Ivan Trubnikau  1964   Asp   3 0 2 1 2 4 9
33   Ilya Krautsou  1941   Asp   3 0 2 1 2 3 7
  Marek Totzauer    Asp   3 1 0 2 2 3 7
  Liudas Kraujalis  1930   Asp   3 0 2 1 2 3 7
36   Paulius Valtas  1900   Asp   3 0 1 2 1 4 8
37   Can Barut    Asp   3 0 1 2 1 3 8
38   Barnabas Kollner  1880   Asp   3 0 0 3 0 3 9
  Balint Ambrozy  1946   Asp   3 0 0 3 0 3 7
40   Dummy    Asp   3 0 0 3 0 2 6
 Ronde 3 
 ma 08-08-2016  Bartos Malak (1980) - Balint Ambrozy (1946) 2-0
 Barnabas Kollner (1880) - Martins Zemlitis (1908) 0-2
 Tsimafei Kutas (1915) - Can Barut  2-0
 Roman Ldokov (2056) - Paulius Valtas (1900) 2-0
 Liudas Kraujalis (1930) - Erol Ibrjam (1915) 1-1
 Andrei Mouchan (1963) - Ondrej Vojta (1900) 1-1
 Jakub Gazda (2044) - Yury Tsimanovich (1995) 1-1
 Ilmars Stolcers (2021) - Denis Mezhenin (2066) 0-2
 Nikolay Grigoriev (1921) - Ivan Trubnikau (1964) 2-0
 Farid Ganiyev  - Aleksandr Savitckiy  (1976) 1-1
 René Emmaneel (1895) - Andreas Jürgenson (1937) 2-0
 Ricards Ositis (1955) - Ilya Krautsou (1941) 2-0
 Orest Slava (1917) - Domenico Fabbricatore (1942) 2-0
 Ivan Psurtsev (2054) - Vincenzo Sgro (1964) 2-0
 Iaroslav Gerus (1951) - Tomas Sveikauskis (1985) 0-2
 Michael Semianiuk (2027) - Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) 2-0
 Gunars Gribuska (1960) - Marco de Leeuw (1943) 1-1
 Andreas Tulva (1974) - Marsel Sharafutdinov (2120) 0-2
 Anatolyi Protodyakonov (2072) - Maksym Puchala (1957) 2-0