HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Rapid Pinsk 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anatolyi Protodyakonov    Asp   3 3 0 0 6 4 8
2   Marsel Sharafutdinov    Asp   3 3 0 0 6 2 5
3   Tomas Sveikauskis    Asp   3 2 1 0 5 3 7
4   Ivan Psurtsev    Asp   3 2 1 0 5 2 5
  Michael Semianiuk    Asp   3 2 1 0 5 2 5
  Orest Slava    Asp   3 2 1 0 5 2 5
7   Marco de Leeuw  873   Asp   3 1 2 0 4 4 9
8   Gunars Gribuska    Asp   3 1 2 0 4 3 7
  Ricards Ositis    Asp   3 1 2 0 4 3 7
10   René Emmaneel  1072   Asp   3 2 0 1 4 2 8
11   Nikolay Grigoriev    Asp   3 1 2 0 4 2 6
12   Denis Mezhenin    Asp   3 1 2 0 4 2 5
13   Maksym Puchala    Asp   3 2 0 1 4 1 7
14   Zanas Ernestas Aleksandravicius    Asp   3 1 1 1 3 5 10
15   Roman Ldokov    Asp   3 1 1 1 3 4 8
16   Andreas Tulva    Asp   3 1 1 1 3 3 9
  Ondrej Vojta    Asp   3 1 1 1 3 3 8
18   Vincenzo Sgro    Asp   3 1 1 1 3 3 8
19   Yury Tsimanovich    Asp   3 0 3 0 3 3 7
  Farid Ganiyev    Asp   3 0 3 0 3 3 7
  Tsimafei Kutas    Asp   3 1 1 1 3 3 6
  Jakub Gazda    Asp   3 1 1 1 3 3 6
23   Andrei Mouchan    Asp   3 0 3 0 3 3 6
24   Martins Zemlitis    Asp   3 1 1 1 3 3 6
25   Iaroslav Gerus    Asp   3 1 1 1 3 2 7
26   Aleksandr Savitckiy     Asp   3 0 3 0 3 2 5
  Erol Ibrjam    Asp   3 1 1 1 3 2 4
28   Domenico Fabbricatore    Asp   3 1 0 2 2 5 11
29   Bartos Malak    Asp   3 1 0 2 2 5 10
30   Andreas Jürgenson    Asp   3 1 0 2 2 4 10
31   Ivan Trubnikau    Asp   3 0 2 1 2 4 9
32   Ilmars Stolcers    Asp   3 0 2 1 2 4 9
33   Liudas Kraujalis    Asp   3 0 2 1 2 3 7
  Ilya Krautsou    Asp   3 0 2 1 2 3 7
  Marek Totzauer    Asp   3 1 0 2 2 3 7
36   Paulius Valtas    Asp   3 0 1 2 1 4 8
37   Can Barut    Asp   3 0 1 2 1 3 8
38   Barnabas Kollner    Asp   3 0 0 3 0 3 9
  Balint Ambrozy    Asp   3 0 0 3 0 3 7
40   Dummy    Asp   3 0 0 3 0 2 6
 Ronde 3 
 ma 08-08-2016  Bartos Malak  - Balint Ambrozy  2-0
 Barnabas Kollner  - Martins Zemlitis  0-2
 Tsimafei Kutas  - Can Barut  2-0
 Roman Ldokov  - Paulius Valtas  2-0
 Liudas Kraujalis  - Erol Ibrjam  1-1
 Andrei Mouchan  - Ondrej Vojta  1-1
 Jakub Gazda  - Yury Tsimanovich  1-1
 Ilmars Stolcers  - Denis Mezhenin  0-2
 Nikolay Grigoriev  - Ivan Trubnikau  2-0
 Farid Ganiyev  - Aleksandr Savitckiy   1-1
 René Emmaneel (1072) - Andreas Jürgenson  2-0
 Ricards Ositis  - Ilya Krautsou  2-0
 Orest Slava  - Domenico Fabbricatore  2-0
 Ivan Psurtsev  - Vincenzo Sgro  2-0
 Iaroslav Gerus  - Tomas Sveikauskis  0-2
 Michael Semianiuk  - Zanas Ernestas Aleksandravicius  2-0
 Gunars Gribuska  - Marco de Leeuw (873) 1-1
 Andreas Tulva  - Marsel Sharafutdinov  0-2
 Anatolyi Protodyakonov  - Maksym Puchala  2-0