HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Rapid Pinsk 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Marsel Sharafutdinov    Asp   4 4 0 0 8 8 14
2   Anatolyi Protodyakonov    Asp   4 3 0 1 6 9 17
3   Ivan Psurtsev    Asp   4 2 2 0 6 9 15
  Gunars Gribuska    Asp   4 2 2 0 6 9 14
5   Tomas Sveikauskis    Asp   4 2 2 0 6 8 14
6   Michael Semianiuk    Asp   4 2 2 0 6 8 14
7   Nikolay Grigoriev    Asp   4 2 2 0 6 8 12
8   Orest Slava    Asp   4 2 2 0 6 7 13
9   Marco de Leeuw  873   Asp   4 1 3 0 5 11 17
10   Andreas Tulva    Asp   4 2 1 1 5 10 18
11   Vincenzo Sgro    Asp   4 2 1 1 5 8 14
12   Denis Mezhenin    Asp   4 1 3 0 5 8 13
13   Roman Ldokov    Asp   4 2 1 1 5 7 13
  René Emmaneel  1072   Asp   4 2 1 1 5 7 13
  Farid Ganiyev    Asp   4 1 3 0 5 7 12
16   Jakub Gazda    Asp   4 2 1 1 5 6 11
  Martins Zemlitis    Asp   4 2 1 1 5 6 10
18   Zanas Ernestas Aleksandravicius    Asp   4 1 2 1 4 11 17
  Ricards Ositis    Asp   4 1 2 1 4 11 17
20   Ivan Trubnikau    Asp   4 1 2 1 4 9 15
21   Yury Tsimanovich    Asp   4 0 4 0 4 9 15
  Ilmars Stolcers    Asp   4 1 2 1 4 9 15
23   Maksym Puchala    Asp   4 2 0 2 4 8 14
  Aleksandr Savitckiy     Asp   4 0 4 0 4 8 13
25   Tsimafei Kutas    Asp   4 1 1 2 3 10 15
26   Domenico Fabbricatore    Asp   4 1 1 2 3 9 17
27   Andrei Mouchan    Asp   4 0 3 1 3 9 14
28   Ondrej Vojta    Asp   4 1 1 2 3 8 14
29   Iaroslav Gerus    Asp   4 1 1 2 3 8 14
30   Bartos Malak    Asp   4 1 1 2 3 8 14
31   Erol Ibrjam    Asp   4 1 1 2 3 6 11
  Liudas Kraujalis    Asp   4 0 3 1 3 6 11
33   Barnabas Kollner    Asp   4 1 0 3 2 10 18
34   Andreas Jürgenson    Asp   4 1 0 3 2 10 16
35   Ilya Krautsou    Asp   4 0 2 2 2 8 12
36   Can Barut    Asp   4 0 2 2 2 7 13
  Marek Totzauer    Asp   4 1 0 3 2 7 12
38   Balint Ambrozy    Asp   4 1 0 3 2 6 10
39   Paulius Valtas    Asp   4 0 1 3 1 9 15
40   Dummy    Asp   4 0 0 4 0 4 9
 Ronde 4 
 ma 08-08-2016  Paulius Valtas  - Barnabas Kollner  0-2
 Can Barut  - Bartos Malak  1-1
 Marek Totzauer  - Ilmars Stolcers  0-2
 Domenico Fabbricatore  - Liudas Kraujalis  1-1
 Ilya Krautsou  - Ivan Trubnikau  0-2
 Andreas Jürgenson  - Jakub Gazda  0-2
 Ondrej Vojta  - Martins Zemlitis  0-2
 Aleksandr Savitckiy   - Yury Tsimanovich  1-1
 Erol Ibrjam  - Roman Ldokov  0-2
 Vincenzo Sgro  - Andrei Mouchan  2-0
 Iaroslav Gerus  - Andreas Tulva  0-2
 Farid Ganiyev  - Tsimafei Kutas  2-0
 Zanas Ernestas Aleksandravicius  - Denis Mezhenin  1-1
 Maksym Puchala  - Nikolay Grigoriev  0-2
 Marco de Leeuw (873) - René Emmaneel (1072) 1-1
 Ricards Ositis  - Gunars Gribuska  0-2
 Michael Semianiuk  - Ivan Psurtsev  1-1
 Tomas Sveikauskis  - Orest Slava  1-1
 Anatolyi Protodyakonov  - Marsel Sharafutdinov  0-2