HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Rapid Pinsk 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Orest Slava  1917   Asp   1 1 0 0 2 0 0
2   Tomas Sveikauskis  1985   Asp   1 1 0 0 2 0 0
3   Maksym Puchala  1957   Asp   1 1 0 0 2 0 0
4   Anatolyi Protodyakonov  2072   Asp   1 1 0 0 2 0 0
5   Zanas Ernestas Aleksandravicius  2009   Asp   1 1 0 0 2 0 0
6   Marsel Sharafutdinov  2120   Asp   1 1 0 0 2 0 0
7   Domenico Fabbricatore  1942   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  René Emmaneel  1895   Asp   1 1 0 0 2 0 0
9   Vincenzo Sgro  1964   Asp   1 1 0 0 2 0 0
10   Andreas Tulva  1974   Asp   1 1 0 0 2 0 0
11   Marco de Leeuw  1943   Asp   1 1 0 0 2 0 0
12   Denis Mezhenin  2066   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Aleksandr Savitckiy   1976   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Gunars Gribuska  1960   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Ivan Psurtsev  2054   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Roman Ldokov  2056   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Farid Ganiyev    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
18   Iaroslav Gerus  1951   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
19   Can Barut    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Ilya Krautsou  1941   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Ilmars Stolcers  2021   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
22   Andrei Mouchan  1963   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
23   Paulius Valtas  1900   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Yury Tsimanovich  1995   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
25   Ivan Trubnikau  1964   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
26   Ricards Ositis  1955   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Michael Semianiuk  2027   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
28   Nikolay Grigoriev  1921   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
29   Liudas Kraujalis  1930   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
30   Marek Totzauer    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Martins Zemlitis  1908   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Barnabas Kollner  1880   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
33   Bartos Malak  1980   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
34   Ondrej Vojta  1900   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
35   Andreas Jürgenson  1937   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
36   Jakub Gazda  2044   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Erol Ibrjam  1915   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Tsimafei Kutas  1915   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Dummy    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Balint Ambrozy  1946   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 ma 08-08-2016  Ilmars Stolcers (2021) - Ivan Psurtsev (2054) 1-1
 Andreas Jürgenson (1937) - Anatolyi Protodyakonov (2072) 0-2
 Tomas Sveikauskis (1985) - Ondrej Vojta (1900) 2-0
 Aleksandr Savitckiy  (1976) - Can Barut  1-1
 Domenico Fabbricatore (1942) - Erol Ibrjam (1915) 2-0
 Michael Semianiuk (2027) - Ivan Trubnikau (1964) 1-1
 Andreas Tulva (1974) - Jakub Gazda (2044) 2-0
 Martins Zemlitis (1908) - Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) 0-2
 Farid Ganiyev  - Andrei Mouchan (1963) 1-1
 Denis Mezhenin (2066) - Liudas Kraujalis (1930) 1-1
 Ilya Krautsou (1941) - Iaroslav Gerus (1951) 1-1
 Marek Totzauer  - René Emmaneel (1895) 0-2
 Balint Ambrozy (1946) - Maksym Puchala (1957) 0-2
 Yury Tsimanovich (1995) - Gunars Gribuska (1960) 1-1
 Ricards Ositis (1955) - Roman Ldokov (2056) 1-1
 Marsel Sharafutdinov (2120) - Barnabas Kollner (1880) 2-0
 Tsimafei Kutas (1915) - Vincenzo Sgro (1964) 0-2
 Orest Slava (1917) - Bartos Malak (1980) 2-0
 Paulius Valtas (1900) - Nikolay Grigoriev (1921) 1-1