HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Rapid Pinsk 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Marsel Sharafutdinov  2120   Asp   2 2 0 0 4 0 2
2   Anatolyi Protodyakonov  2072   Asp   2 2 0 0 4 0 2
3   Maksym Puchala  1957   Asp   2 2 0 0 4 0 1
4   Vincenzo Sgro  1964   Asp   2 1 1 0 3 0 3
5   Marco de Leeuw  1943   Asp   2 1 1 0 3 0 3
6   Orest Slava  1917   Asp   2 1 1 0 3 0 3
7   Tomas Sveikauskis  1985   Asp   2 1 1 0 3 0 3
8   Zanas Ernestas Aleksandravicius  2009   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Andreas Tulva  1974   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Ivan Psurtsev  2054   Asp   2 1 1 0 3 0 2
11   Iaroslav Gerus  1951   Asp   2 1 1 0 3 0 2
12   Gunars Gribuska  1960   Asp   2 1 1 0 3 0 2
  Michael Semianiuk  2027   Asp   2 1 1 0 3 0 2
14   Domenico Fabbricatore  1942   Asp   2 1 0 1 2 0 4
15   Andreas Jürgenson  1937   Asp   2 1 0 1 2 0 4
16   René Emmaneel  1895   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Ondrej Vojta  1900   Asp   2 1 0 1 2 0 3
18   Ivan Trubnikau  1964   Asp   2 0 2 0 2 0 3
19   Ilya Krautsou  1941   Asp   2 0 2 0 2 0 3
  Jakub Gazda  2044   Asp   2 1 0 1 2 0 3
  Yury Tsimanovich  1995   Asp   2 0 2 0 2 0 3
  Ilmars Stolcers  2021   Asp   2 0 2 0 2 0 3
  Farid Ganiyev    Asp   2 0 2 0 2 0 2
24   Andrei Mouchan  1963   Asp   2 0 2 0 2 0 2
25   Ricards Ositis  1955   Asp   2 0 2 0 2 0 2
26   Nikolay Grigoriev  1921   Asp   2 0 2 0 2 0 2
27   Aleksandr Savitckiy   1976   Asp   2 0 2 0 2 0 2
  Erol Ibrjam  1915   Asp   2 1 0 1 2 0 2
  Denis Mezhenin  2066   Asp   2 0 2 0 2 0 2
30   Paulius Valtas  1900   Asp   2 0 1 1 1 0 4
  Roman Ldokov  2056   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Martins Zemlitis  1908   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Can Barut    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Liudas Kraujalis  1930   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Tsimafei Kutas  1915   Asp   2 0 1 1 1 0 3
36   Balint Ambrozy  1946   Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Barnabas Kollner  1880   Asp   2 0 0 2 0 0 4
38   Bartos Malak  1980   Asp   2 0 0 2 0 0 3
39   Dummy    Asp   2 0 0 2 0 0 3
  Marek Totzauer    Asp   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 ma 08-08-2016  Ondrej Vojta (1900) - Marek Totzauer  2-0
 Erol Ibrjam (1915) - Balint Ambrozy (1946) 2-0
 Barnabas Kollner (1880) - Jakub Gazda (2044) 0-2
 Martins Zemlitis (1908) - Tsimafei Kutas (1915) 1-1
 Ivan Psurtsev (2054) - Bartos Malak (1980) 2-0
 Aleksandr Savitckiy  (1976) - Ilmars Stolcers (2021) 1-1
 Can Barut  - Michael Semianiuk (2027) 0-2
 Ivan Trubnikau (1964) - Andrei Mouchan (1963) 1-1
 Denis Mezhenin (2066) - Farid Ganiyev  1-1
 Liudas Kraujalis (1930) - Iaroslav Gerus (1951) 0-2
 Yury Tsimanovich (1995) - Ilya Krautsou (1941) 1-1
 Gunars Gribuska (1960) - Roman Ldokov (2056) 2-0
 Nikolay Grigoriev (1921) - Ricards Ositis (1955) 1-1
 Maksym Puchala (1957) - Paulius Valtas (1900) 2-0
 Marco de Leeuw (1943) - Tomas Sveikauskis (1985) 1-1
 Marsel Sharafutdinov (2120) - Domenico Fabbricatore (1942) 2-0
 Vincenzo Sgro (1964) - Andreas Tulva (1974) 1-1
 Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) - Orest Slava (1917) 1-1
 René Emmaneel (1895) - Anatolyi Protodyakonov (2072) 0-2