HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Rapid Pinsk 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Marsel Sharafutdinov  2120   Asp   5 4 1 0 9 18 26
2   Anatolyi Protodyakonov  2072   Asp   5 4 0 1 8 18 27
3   Ivan Psurtsev  2054   Asp   5 2 3 0 7 18 27
  Michael Semianiuk  2027   Asp   5 2 3 0 7 18 25
5   Gunars Gribuska  1960   Asp   5 2 3 0 7 17 24
6   Tomas Sveikauskis  1985   Asp   5 2 3 0 7 16 23
7   Nikolay Grigoriev  1921   Asp   5 2 3 0 7 15 22
8   René Emmaneel  1895   Asp   5 3 1 1 7 13 21
9   Roman Ldokov  2056   Asp   5 3 1 1 7 12 19
10   Andreas Tulva  1974   Asp   5 2 2 1 6 18 27
11   Orest Slava  1917   Asp   5 2 2 1 6 17 25
12   Vincenzo Sgro  1964   Asp   5 2 2 1 6 17 24
13   Ivan Trubnikau  1964   Asp   5 2 2 1 6 16 23
14   Denis Mezhenin  2066   Asp   5 1 4 0 6 16 22
  Farid Ganiyev    Asp   5 1 4 0 6 16 22
16   Jakub Gazda  2044   Asp   5 2 2 1 6 15 21
17   Martins Zemlitis  1908   Asp   5 2 2 1 6 13 19
18   Marco de Leeuw  1943   Asp   5 1 3 1 5 21 28
19   Zanas Ernestas Aleksandravicius  2009   Asp   5 1 3 1 5 18 25
20   Maksym Puchala  1957   Asp   5 2 1 2 5 15 23
  Ilmars Stolcers  2021   Asp   5 1 3 1 5 15 22
  Yury Tsimanovich  1995   Asp   5 0 5 0 5 15 22
  Tsimafei Kutas  1915   Asp   5 2 1 2 5 15 21
24   Andrei Mouchan  1963   Asp   5 1 3 1 5 15 21
25   Iaroslav Gerus  1951   Asp   5 2 1 2 5 13 20
26   Domenico Fabbricatore  1942   Asp   5 2 1 2 5 12 21
27   Ricards Ositis  1955   Asp   5 1 2 2 4 21 28
28   Aleksandr Savitckiy   1976   Asp   5 0 4 1 4 16 22
29   Andreas Jürgenson  1937   Asp   5 2 0 3 4 15 23
30   Ilya Krautsou  1941   Asp   5 1 2 2 4 14 20
31   Ondrej Vojta  1900   Asp   5 1 1 3 3 16 23
32   Liudas Kraujalis  1930   Asp   5 0 3 2 3 15 21
33   Paulius Valtas  1900   Asp   5 1 1 3 3 14 21
34   Bartos Malak  1980   Asp   5 1 1 3 3 14 21
35   Erol Ibrjam  1915   Asp   5 1 1 3 3 13 20
36   Can Barut    Asp   5 0 3 2 3 12 19
37   Balint Ambrozy  1946   Asp   5 1 1 3 3 9 14
38   Barnabas Kollner  1880   Asp   5 1 0 4 2 16 25
39   Marek Totzauer    Asp   5 1 0 4 2 12 19
40   Dummy    Asp   5 0 0 5 0 10 15
 Ronde 5 
 ma 08-08-2016  Andreas Jürgenson (1937) - Marek Totzauer  2-0
 Balint Ambrozy (1946) - Can Barut  1-1
 Barnabas Kollner (1880) - Ilya Krautsou (1941) 0-2
 Erol Ibrjam (1915) - Iaroslav Gerus (1951) 0-2
 Domenico Fabbricatore (1942) - Ondrej Vojta (1900) 2-0
 Andrei Mouchan (1963) - Liudas Kraujalis (1930) 2-0
 Bartos Malak (1980) - Tsimafei Kutas (1915) 0-2
 Yury Tsimanovich (1995) - Maksym Puchala (1957) 1-1
 Ivan Trubnikau (1964) - Aleksandr Savitckiy  (1976) 2-0
 Ilmars Stolcers (2021) - Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) 1-1
 René Emmaneel (1895) - Ricards Ositis (1955) 2-0
 Denis Mezhenin (2066) - Jakub Gazda (2044) 1-1
 Roman Ldokov (2056) - Marco de Leeuw (1943) 2-0
 Martins Zemlitis (1908) - Vincenzo Sgro (1964) 1-1
 Andreas Tulva (1974) - Farid Ganiyev  1-1
 Orest Slava (1917) - Anatolyi Protodyakonov (2072) 0-2
 Nikolay Grigoriev (1921) - Tomas Sveikauskis (1985) 1-1
 Gunars Gribuska (1960) - Michael Semianiuk (2027) 1-1
 Marsel Sharafutdinov (2120) - Ivan Psurtsev (2054) 1-1